Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Тренер «Вікторії» про виступ команди і плани на міжсезоння.

 

Артем Радіонов, головний тренер «Вікторії» з Миколаївки, прокоментував виступ команди в осінній частині сезонучемпіонату України з футболу серед аматорів.

 

– Ніколи не будеш на всі 100% задоволений виступом команди. Роботи, як завжди, багато. Але ми йдемо по графіку, цілі, які перед нами ставляться, ми наразі виконуємо. Єдине, що хотілося, трішки дальше пройти в кубку України. Але суперник дістався дуже гідний, тому зупинились на 1/16-тій.

 

Які плани команди на зимове міжсезоння?

 

– Ми будемо збирати хлопців наприкінці січня і починаємо планувати збори вже зараз. Плануються три збори, а де і коли – будемо знати трохи згодом.

 

Чи будуть зміни у складі комнади?

 

– Звичайно, буде певна ротація. Але максимально будемо намагатися зберегти кістяк команди. Хтось покине команду за рішенням тренерського штабу, хтось – за власним бажанням, можливо є якість інші моменти. Тому – будемо працювати. Наразі команду покидає воротар Ярохін та три полові гравці – це Сергій Ретушняк, Олександр Шимко та Володимир Романенко.

 

Плани «Вікторії» на весну?

 

– На весну плани у нас одні – радувати своїх вболівальників яскравою грою та перемогою у кожному матчі. І добиватися тих цілей, які стоять перед «Вікторією» в кожному сезоні. І кубок, і чемпіонат – тільні найвищі завдання.