Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Сергій Коритник про виступ “Тростянця” і плани команди”.

 

Головний тренер футбольного клубу «Тростянець» Сергій Коритник розповів про виступ команди в аматорському чемпіонаті України та про плани на міжсезоння.

 

– За підсумками осінньої частини чемпіонату України посідаємо восьме місце. Не дуже зручне для нас, але в той же час останні гри показали, що коли ми сконцентрувалися на чемпіонаті України – ми відразу ж почали додавати в наборі очок і піднялися в таблиці. Тому оцінка – за п’ятибальною системою, напевно, у нас четвірка.

 

Який матч Ви назвали б провальним і який – навпаки?

 

– Провальний матч – це дебютний матч аматорського чемпіонату проти ФК« Суми» у якому ми програли з рахунком 0: 4. Що стосується хороших ігор, то їх було досить багато. Один, напевно, з таких пам’ятних – це коли ми обіграли «Кривбас-2» з рахунком 6:1. Поступаючись по ходу гри, вирівняли і переграли повністю суперника.

 

Команда йде на «канікули». Що далі?

 

– Зараз хлопці все йдуть у відпустку. Заслужену, довгоочікувану. Вони виконали дуже великий обсяг роботи в цьому сезоні. Далі у нас, попередньо, два місяці пауза. Далі хлопці будуть готуватися за індивідуальною програмою і вже в лютому плануються перші підготовчі збори. На урочистому закритті сезону керівництво клубу озвучило подальші плани і запевнила всіх у тому, що« Тростянець »в наступному році буде грати у другій лізі чемпіонату України. Рішення де пройдуть збори будемо приймати пізніше. Багато факторів – і пандемія, і погодні умови, і все-все-все – тобто ближче до дати у нас буде кілька варіантів, і ближче до лютого ми будемо приймати рішення.

 

Кадрові зміни – чи будуть вони в команді?

 

– Ми в зимове міжсезоння постараємося максимально провести селекційну роботу. Будемо намагатися посилитися за багатьма позиціями. Тим самим збільшуючи конкуренцію підбиваючи хлопців (тих, які залишаються в команді) до зростання, до вдосконалення спортивної майстерності. На даному етапі ми ні з ким не розлучаємося. Керівництвом розглядається варіант участі другої команди в чемпіонаті області. В такому випадку футболістів має бути дві команди.