Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

«Суми» йдуть у відпустку з якої повернуться у січні-лютому.

фото: сайт ФК “Суми”

Вчора футбольний клуб «Суми», перемігши запорізький «Мотор» з рахунком 3:0, завершив осінню частину сезону.

 

«Ми дуже плідно підготувалися до гри з командою суперника. Враховуючи, який вони сповідують футбол, ми змусили нашу групу атаки зіграти агресивно, лінію оборони зіграти надійно – і це з перших хвилин принесло нам результати» – сказав після гри Сергій Страшненко.

 

«Найскладніший матч у нас був в Каховці. Проаналізувавши перше коло, осінню частину чемпіонату, я думаю, проблемно всього нам було грати там. По-перше відстань, переїзд в 800 кілометрів. Важко «разкочегарити» футболістів коли вони переживають такі переїзди. Я думаю – це одна з проблемних ігор. Плюс враховуючи рівень «Каховки». Найкраща гра, я думаю, сьогодні. Вона найбільше принесла задоволення в плані емоційному. Беручи команду «Мотор», яка завжди бореться на рівні аматорського футболу за верхні місця, за призові, плюс борються за кубок України серед аматорів – я думаю ця гра емоційне задоволення», – сказав тренер сумчан.

 

фото: сайт ФК “Суми”

 

Підготовку до весняної частини чемпіонату команда «Суми» почне наприкінці січня – на початку лютого 2021-го року.

 

«Зміни у команді будуть. Вже почали шукати футболістів на посилення. З прицілом на другу лігу», – сказав Сергій Страшненко.