Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

“Турнір з футзалу присвячений пам’яті О.Аніщенка.

У спортивному комплексі педуніверситету відбувся футзальний туріки якого вшанр учасники якого вшанували пам’ять Герою України Олександра Аніщенка. Участь в змаганнях взяли команди «СКІФ», управління СБУ та збірна України серед спортсменів з вадами зору.

 

В першому матчі «СКІФ» та «СБУ» обмінялись голами і згідно з регламентом суперники пробивали пенальті. Тут перемогу з рахунком 4:3 святкували «силовики». «Сухою» нічиєю завершився матч між «збірниками» та «фізкультурниками». Знов команди били з «точки» і знов футбольна Фортуна відвернулась від «СКІФа» – перемогу у серії пенальті з рахунком 3:1 святкували «синьо-жовті». Вони ж у основний час заключного матчу перемогли команду «СБУ» з рахунком 2:0 і здобули головний трофей турніру. На «срібному» місці завершили змагання колеги Олександра Аніщенка, на «бронзовому» – «СКІФ».

 

Олексаандр Григорович Аніщенко (*17 грудня 1969, Суми — †5 травня 2014, Слов’янськ) — український спецпризначенець, полковник (посмертно) Служби безпеки України, заступник начальника відділу Центру спеціальних операцій «Альфа» УСБУ в Сумській області. Загинув під час антитерористичної операції на сході України. Герой України.