Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Брифінг на “Ювілейному”.

Суми мають намір розвивати професійний та аматорський футбол.

 

Брифінг за участю голови федерації футболу міста Суми Альберта Молгамова, сумського міського голови Олександра Лисенко, головного тренера команди «LS Group» Ярослава Пєсоцького та капітана команди Валерія Куценка відбулась сьогодні у прес-залі стадіону «Ювілейний»

 

Як сказав голова федерації футболу міста Суми Альберт Молгамов, реалізувати цю ідею прагнули давно. Але у зв’язку з певними причинами це не вдавалось. Однак завдяки ініціативі футбольних фанатів, які торік прийшли на сесію міськради з вимогою відродити професійний футбол в обласному центрі, депутатському корпусу та підтримці керманича міста справа зрушила з місця. Була створена спеціальна комісія. У результаті було вирішено створити муніципальний футбольний клуб шляхом об’єднання зусиль міста та вже існуючого клубу «LS Group».

 

«В подальшому є ймовірність і щодо зміни назви клубу», – сказав Альберт Молгамов.

 

У свою чергу Олександр Лисенко наголосив, що головна мета міста – відродити футбол та дати можливості для розвитку.

 

«Ми маємо намір дати старт великому футболу у Сумах. Однак створення одразу професійного клубу – це не зовсім правильно, все має бути послідовно. Сьогодні починаємо не з нуля, ми починаємо з певного фундаменту, який створений тренерами цієї команди та міською Федерацією футболу. Міська рада наразі готова долучитися та фінансово допомогти, втім після того, як буде сформовано фінансовий план», – додав сумський міській голова.

 

«Ми реально прагнемо щоб у Сумах був професійний футбол, і щоб це була не просто команда, а сім’я, у складі якої тренери, гравці, підтримка міста та фанів. Ми в свою чергу будемо докладати всіх зусиль аби такий вид спорту вийшов на новий рівень», – сказав Ярослав Пєсоцький.

 

Нагадаємо, футбольний клуб «LS Group» був створений у 2016 році. У минулому році він переможцем чемпіонату Сумської області. Надалі команда планує взяти участь у Чемпіонаті України з аматорського футболу та ввійти у вісімку кращих команд України, що дасть право стати учасниками Професіональної футбольної ліги.

 

+