Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області.

Доживемо до наступного листопада …

В обласному центрі відбулося нагородження бронзовими медалями чемпіонату області команди футбольного клубу «Альянс».

 

Відкриваючи дійство, голова федерації  футболу Сумщини А.В.Прохорович зауважив, що кожне змагання цікаве тоді, коли грають не слабі  колективи. Але коли з’являється команда, здатна конкурувати з найсильнішими, такий чемпіонат  стає непередбачуваним та не прогнозованим. «Такою командою і був «Альянс», не дивлячись на рік свого дебюту в когорті найсильніших », – цими словами завершив свій виступ Андрій Вікторович, повідавши присутнім  ще й той факт, що саме за «Альянс» грав кращий бомбардир чемпіонату Віталій Лісниченко, який зараз виступає за одну з команд Польщі.

“Бронзові медалі чемпіонату – це підсумок тієї роботи, яку колектив виконував кожного тренування перед матчами та кожної  календарної гри”, – такими слова розпочав свій виступ президент футбольного клубу «Альянс» Сергій Демченко. А потім головний керманич громадської організації коротко зробив аналіз поєдинків цього та минулого року, наголосивши, що і в сезоні 2016-го був один програш з великим рахунком та головне завдання  командою була виконане як у перший рік змагань, так і в другий, не дивлячись на те, що цього сезону грали вже в чемпіонаті .

 

Фінансовий директор ФК «Альянс» І.О.Демченко  поділився враженнями від матчів, до речі, жоден з них він не пропустив, у якому б місті не відбувався поєдинок. Маючи великий досвід керівника колективу аграріїв, Іван Олександрович наголосив, що там, де ставиться конкретна мета  з високими амбіціями – там завжди буде прогрес, а значить і будь-які вершини підкоряться. «Тож, хлопці, – звернувся до футболістів фінансовий директор, – нам відступати нікуди. У нас дорога лише вперед. Наша задача – перше місце в чемпіонаті Сумщини сезону 2018 року!!!». Бурхливі оплески присутніх стали підтвердженням єдності планів керівництва футбольного клубу та тих, кого реалізація задуманого буде стосуватися найконкретніше .

 

Потрібно сказати, що церемоніал нагородження проходив у невимушеній, можна сказати, сімейній обстановці  одного з фешенебельних ресторанно-готельних комплексів, тож  було достатньо часу вислухати всіх бажаючих. Наприклад, тренери «Альянсу» просили футболістів більше не повторювати результату гри в Конотопі з місцевим «Локомотивом» та в Тростянці проти охтирського «Нафтовика-2».  Слова Валерія Захарова, який був направлений на нагородження від уболівальників Липоводолинщини, мабуть не одному спортсмену запали в душу. Адже саме делегат «торсиди»  нашого краю зауважив, що  кожний результат – це розділені відчуття багатьох тих, хто разом з «Альянсом» і в день перемоги, і в день поразок. «Та все ж нам завжди хочеться таких днів, коли ви виграли у чемпіона – роменського «Агробізнесу», чого вам і бажаю», – такими словами закінчив свій виступ «головний уболівальник» «Альянсу».

Якби в той день проводився конкурс на краще висвітлення тостів та побажань, журі будь-якого складу було б дуже важко визначити кращого. Змістовно та конкретно говорили і капітан команди, і ветерани «Альянсу», і ті, хто в колективі визначається лідерськими якостями.  Та все ж побажання з вуст представниць прекрасної статі можна вважати найдотепнішим. Адже була висловлена думка  щодо зміни  ставлення спортсменів до футболу, в якому дрібниць не буває, а також – чи то жартома, чи то всерйоз  –  про те, що снаряд може влучати в одну і ту ж воронку. Тобто, через рік знову – церемоніал нагородження «Альянсу».

Звичайно, кожен ще з дитинства знає народну мудрість про те, що частка правди є в кожному жарті, але усі пам’ятають і той вислів, що головне – «запрограмувати долю». Поки що футбольна доля від «Альянсу» якщо і відверталася, то лише епізодами, неначе перевіряючи  колектив на міцність та єдність. Тож – доживемо до листопада 2018 – го року…

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

Фото – Едуарда Савчука