Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області

Новини чемпіонів.

Генеральним директором футбольного клубу «LS Group» (Суми) призначено Романа Голуба. Про це повідомляє сайт клубу.

Роман Анатолійович уродженець Сумщини, свою футбольну кар’єру розпочав на аматорському рівні в ФК «Маяк» (Верхня Сироватка Сумського району), завершивши на професійному рівні у вільнюському «Жальгіріс» (Литва). Опісля завершення футбольної діяльності, будучи економістом за фахом розпочав службу в Промінвестбанку України. Наразі займається фінансово-економічною діяльністю в Європі та країнах ЄС. Виховує доньку.

Нагадаємо, що нещодавно з посади спортивного директора ФК «LS Group» увільнено Олега Обозного.
Ротація керівного складу клубу проходить в рамках підготовки команди до всеукраїнських змагань.
Зокрема, цьогорічного сезону ФК «LS Group» заплановано участь в загальнонаціональних змаганнях з футболу – чемпіонаті України та Кубку України серед аматорських команд із наступним переходом на професійний рівень. Домашня арена команди – стадіон «Ювілейний» у місті Суми. Титульний партнер – торгова марка ПІКНІК-МЕНЮ.
Наразі команда чинний чемпіон Сумської області з футболу та володар Кубку регіонів Сумщини, володар Кубку «FOMENKO CUP 2019», фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області 2019 року, володар Кубку Сумської області 2018 року та чемпіон Сумської області з футзалу 2019 року