Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат України.

Ю.Ярошенко «Ми тому місцю, на якому знаходимось.

 

Юрій Ярошенко, головний тренер команди «Альянс» (Липова Долина), прокоментував гру команди у осінній частині сезону.

 

Восьме місце команди – це те місце на яке Ви розраховували?

 

На сьогоднішній день на якому ми на якому місці ми знаходимося – на тому і знаходимося. А передбачає це сама гра і календар, який, на жаль, був у нас трохи поламаний. Пандемія – і в цьому плані нам важко було. Відразу 17-ть футболістів захворіло. Пік форми пройшов, потім знову все це треба було починати. Але, тим не менше, ми задоволені тому місцю, на якому ми знаходимося. Є потенціал щоб вгору піднятися, ну і щоб не опуститься вниз.

 

Який матч був найкращий, а який навпаки?

 

Хороший матч був з «Вересом». Коли ми відчули впевненість у своїх діях. Хлопці цей етап негативний так сказати переломили. Ну і гра з «Чорноморцем». Хоча вона і завершилася з рахунком 0:0, але, я вважаю, за якістю гри ми дійсно дуже добре виглядали.

 

А провальна?

 

Сама провальна – це гра на кубок гру з ним же «Вересом», коли ми поступилися 3:0. І гру з «Волинню», після хвороби. Гра з «Гірником-Спорт», яка не принесла нам, однозначно, негативного результату, але в підсумку ми поступилися в цьому матчі з рахунком 0:1. Розчарування від цих трьох ігор однозначно. Ми набагато могли потужніше могли зіграти. Але, знову ж таки кажу, є і об’єктивні причини. Ті які я пов’язую з хворобами футболістів.

 

Команда йде у відпустку? Коли збираєтеся для підготовки до весняної частини чемпіонату?

 

У нас відбулась співбесіда з кожним футболістом. Ми їм розповімо, що ми хочемо в подальшому від них. Ну і підведемо риску футбольного сезону. Хлопців відпускаємо у відпустку до 20-го січня. Потім ми починаємо підготовку, медобстеження 21-22-го, 23-го числа починається повноцінний підготовчий етап, який триватиме у нас 14-ть днів. Потім три дні вихідних, потім спеціальний підготовчий, потім передзмагальний. Два етапи ми будемо проводити однозначно в Сумах. Третій етап – може також у сумах, може кудись поїдемо. Але це керівництво буде вирішувати.

 

Чи будуть зміни в команді?

 

«Селекційна робота вона завжди цікава. І обов’язково нам треба посилити деякі позиції. Кінцівка чемпіонату вона показала, що у нас є потенціал у хлопців. Може бути, одна-дві позиції будуть для точкового підсилення. Не просто набір виконавців, а посилення позиції. Щоб нам себе комфортно почувати.

 

Хто на Ваш погляд кращий гравець команди «Альянс»?

 

Команда «Альянс».