Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Галицька зима».

galicka-zima

Вихованці ФЦ «Барса», під керівництвом Юрія Зінченка та Максима Стадника взяли участь у ІХ-му міжнародному турнірі з футзалу «Галицька зима-2017» у місті Лева. Про це повідомляє сайт футбольного центру.

У турнірі брали участь 40 найкращих команд з усієї України та одна команда з Польщі.

Сумчани поїхали на турнір не основним складом. Не дивлячись на це, футболісти проявили свій характер та продемонстрували високий рівень майстерності. На груповому етапі «Барса» впевнено здолала всіх своїх суперників: у першому матчі сумчани перемогли «Океан» (Дніпро) з рахунком 3:2, у другому – «Азовсталь» з Маріуполя (0:1), у третьому – розійшлася результативною нічиєю з командою «Галичина» зі Львова (1:1). У завершальному матчі групового етапу «Барса» розгромила однолітків з команди «Поділ» (Київ) з рахунком 8:0.

До фінальної частини наші футболісти вийшли з першого місця у групі. У 1/4 фіналу їм протистояла команда «ДЮСШ» Ватутіно. Матч виявився дуже напруженим. Безліч гострих моментів було створено біля воріт суперника нашими гравцями але м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт. Нажаль фортуна була на боці команди з Ватутіно. Вони спромоглися забити один єдиний м’яч у цьому матчі.

Останнім суперником «Барси» стала команда з Польщі «Pielkarskie Nadzieje». Сумчани робили все можливе аби вирвати перемогу у суперника але поступилися з рахунком 0:1.

В підсумку «Барса» посіла 8 сходинку підсумкової таблиці – не погане досягнення, адже у турнірі брало участь 40 найкращих команд країни.