Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

“Кубок А.О.Слободинюка”.

В спортивному залі СЖК «Нафтовик» відбувся 23-й традиційний юнацький турнір з міні-футболу серед юнаків 2003 р/н. присвячений пам’яті дитячого тренера Анатолія Олексійовича Слободинюка. Про це повідомляє сайт «Нафтовика».

Анатлоій Слободинюк – людина, яка все своє життя віддала вихованню юних охтирських футбольних талантів. Сам він був одним із кращих футболістів Охтирки, дарував своєю грою на футбольних полях радість та натхнення вболівальникам.

Вихованці охтирської ДЮСШ «Нафтовик» впевнено здобули головний трофей змагань, в чотирьох іграх перемогли та зігравши внічию стали переможцями. Друге місце посіла команда роменської ДЮСШ «Агробізнес-TSK». Третє місце в команди із Сумського району. Четвертими фінішували молодші юнаки 2004 р/н. ДЮСШ «Нафтовик». П’яте місце у «Інтера» з Гадяча. Шосте у команди КДЮСШ із міста Суми.

«Золоті медалі» переможцям та кубки призерам вручали ветерани ФК «Нафтовик-Укрнафта»: майстер спорту СРСР Борис Шуршин та вихованець А.О. Слободинюка майстер спорту України Василь Єрмак.

За підсумками проведеного турніру було визначено кращих гравців: кращим гравцем турніру визнано Богдана Цокура («Нафтовик»),  воротар – Олександр Говорун («Нафтовик»), захисник – Сергій Опаренко (Сумський р/н.), нападник – Євген Масло («Нафтовик»), бомбардир (10 забитих м’ячів) – Богдан Можневський (ДЮСШ Ромни). В проведених конкурсах з техніки гри було визначено кращих: Дмитро Биченко («Нафтовик») – «жонглювання м’ячем», Дмитро Пелипенко (ДЮСШ Ромни) – «удари на точність».