Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Турнір розвитку УЄФА: Україна WU-16 в серії пенальті здолала Словаччину.

Дівоча збірна України WU-16 провела другий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА, який цими днями проходить у польському місті Лодзь. Про це повідомляє сайт ФФУ.

Суперницями наших дівчат були однолітки зі Словаччини.

В першому таймі команди не забивали – все найцікавіше суперниці залишили на другий.

На початку другої половини гри Ольга Квач не змогла вчасно вибити м’яч поблизу власних воріт, нападник збірної Словаччини Міхаела Сечкова підстерегла нашого захисника і відкрила рахунок у матчі. Після такого розвитку подій українки заграли активніше і повністю заволоділи ініціативою. На 67-й хвилині після чергового «стандарту» суперниці невдало винесли «круглого» від воріт, і Оксана Білокур з лінії штрафного пробила голкіпера. Тут також не обійшлось без помилки: Янекова не змогла впоратись із простим ударом. Перед самим фінальним свистком Анастасія Мажара могла принести Україні перемогу: конотопчанка опинилася першою на підбиранні, проте після її удару м’яч просвистів над «дев’яткою».

За Регламентом змагань за нічийного рахунку команди одразу пробивають післяматчеві пенальті. В серії одинадцятиметрових голкіпер українок Анна-Марія Крищишин один удар парирувала, а ще одного раз представниця Словаччини пробила повз ворота. У підсумку, 4:3 – перемога збірної України і два залікових пункти в активі.

У другому матчі цього ігрового дня збірна Норвегії мінімально здолала команду Польщі – 1:0. Саме грою зі скандинавками «синьо-жовті» завершатимуть турнір. Зустріч відбудеться 11 квітня на муніципальному стадіоні в Лодзі.