Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

День дитячого футболу.

На футбольному стадіоні в Миколаївці вперше відбувся турнір «Весняний Кубок ФК «Вікторія». Свято дитячого футболу мало за мету запалити спортивний вогник у підростаючого покоління краю.

 

Участь у змагання взяли 4 команди з Миколаївської, Улянівської, Тернівської шкіл та збірна з Луциківської та Марківської. Всього у святі задіяли більше 100 дітей, що зробило його дійсно масовим і цікавим. А зразковий ансамбль сучасного танцю «Фантазія» Миколаївського будинку культури розігрів атмосферу свята запальними номерами.

 

Першу спортивну зустріч шкільних команд визначило жеребкування. У двобоях за вихід до фіналу зустрілися: Миколаївка-Улянівка, Терни-збірна Луциківки та Марківки. У першій зустрічі переможцем вийшла команда з Миколаївки, у другій – з Тернів. За результатами гольових моментів третє місце в змаганнях посіли улянівські школярі.

 

Фінал, у якому зустрілися миколаївські та тернавські юні футболісти, був запеклим та інтригуючим! Два тайми зустрічі так і не виявили сильнішого, тож володаря Кубка визначила серія пенальті. За результатами якої першим переможцем турніру «Весняний Кубок ФК «Вікторія» стала команда з Тернів, а миколаївські футболісти взяли срібло змагань.

 

Після завершення фінального матчу першими отримали свої нагороди ті, хто індивідуально відзначився в турнірі. Кращим нападником дня бригада арбітрів визнала гравця збірної команди Марківської та Луциківської шкіл Максима Басенка, кращим захисником став гравець Тернівської школи Юрій Ковтун, кращим напівзахисником – Станіслав Костюченко з Улянівки, кращим воротарем – голкіпер Миколаївської школи Віталій Кулемзін. Усі переможці отримали шкіряні футбольні м’ячі з рук президента Федерації футболу Сумщини Андрія Прохоровича, який вітаючи побажав молодим спортсменам подальших успіхів у футболі: «Вам сьогодні пощастило, адже ви грали на турнірі, аналогів якому не лише на Сумщині, але в Україні важко знайти. Добре, що його започаткували саме тут, де грає відомий футбольний клуб «Вікторія», де футбольні традиції стають зі року в рік міцнішими».

 

Весняний Кубок ФК «Вікторія» команда Тернівської школи отримала з рук його президента футбольного клуба Сергія Бондаренка.