Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Міні-футбол зі щирою дитячою посмішкою.

 

 

З ініціативи та при  фінансовому забезпеченні керівництва футбольного клубу «Альянс», за сприяння відділу овіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, 2 червня проведено цікавий спортивний захід. На майданчику стадіона села Русанівка відбулися матчі першого турніру з міні-футболу   команд  учнів 1-2 класів навчальних закладів Липоводолинщини, присвяченого Дню захисту дітей.  Відкриваючи дійство, президент ФК «Альянс»  С.І.Демченко поздоровив присутніх зі святом, наголосивши, що подібні ігри – початок шляху до спорту високих досягнень і, зокрема, можливість в перспективі потрапити до головної команди футбольного клубу «Альянс».

 

Начальник відділу осіти, молоді та спорту Л.М.Дмитрушко у своєму вітанні наголос зробила на тому, що здорова нація України формується саме з такого раннього віку. А це – запорука нових перемог у житті кожної людини.

 

А потім, під музику футбольного маршу команди чотири рази виходили на майданчик помірятися вправністю найпопулярнішої в світі гри. В першому матчі між «Зірочкою» з Московського НВК та господарями – «Козачатками» – перевага була за представниками місцевої команди. Нащадки козацького села мали більше бажання забивати, але при завершальній стадії атаки юні футболісти били мяча куди завгодно, та не у ворота. Крім того, справеливо призначені чотири (!) п’ятиметрові штрафні удари, які у «великому» футболі називаються пенальті,  також  були пробиті мимо воріт. Та все ж численна місцева «торсида» була задоволена, адже «Козачатка» виграли з рахунком 2:0 і, таким чином, потрапили до фіналу.

 

Наступна пара претендентів на головний матч турніру – «Янтарик» із Беївського НВК та «Малюк-Альянс» показала досить агресивний футбол, в якому бажання забити м’яча у ворота суперника домінувало над тими вимогами, які чутно було з боку одного та другого тренерів. Протистояння двох майже рівних за класом колективів довгий час нагадувало гойдалку: перевага була то в одних, то другі вирівнювали становище. Спочатку забив «Малюк-Альянс» – «Янтарик» відігрався; представники футбольного клубу «Альянс» вийшли вперед – беївчани також нівілюють рахунок. Та в другому таймі «малюки», завдячуючи наполегливим діям нападаючого Сергія Самілика, зуміли забити ще два м’ячі. То ж – 4:2 на користь «Малюк-Альянс».

 

У протистоянні за третє місце, тобто, «малий» фінал, перевага «Янтарика» була більше, ніж очевидною. «Зірочка» не змогла організувати бодай один момент, який серйозно загрожував би воротам суперника. А хлопчаки з Беєвого атакували й атакували. Особливо в цьому компоненті виділявся Ярослав Шевченко, який забив п’ять м’ячів, а Павло Которов та Максим Павелько – по одному. 7:0 !!!

 

Зливу м’ячів, забитих у ворота, побачили вболівальники і в фіналі. Їх було п’ять. «Малюк-Альянс» зумів, використавши абсолютно кожного свого гравця виходом на майданчик, переграти суперника з «Козачаток». Найкраще бомбардирські якості продемонстрував Сергій Самілик. Як і першого матчу, він забив знову чотири рази у ворота русанівців, а Саша Линник – ще один раз. То ж – 5:0 і «Малюк-Альянс» стає володарем кубка першого районного турніру серед найменших футболістів Липоводолинщини.

 

Сяючі обличчя майбутніх «зірок» футболу цього дня були в кожного учасника турніру. Саме з таким настроєм діти виїжджали з Русанівки, адже кожен був нагороджений медаллю в залежності від зайнятого призового місця чи за участь. А ще організатори змагань спеціальною футбольною атрибутикою відзначили кращих гравців команд. Це Руслан Фабрицій із Московського, Ярослав Шевченко з «Янтарика», Роман Лига з «Козачаток» та Михайло Лотюк з «Малюк-Альянсу». В чотирьох  номінаціях  нагороди дісталися голкіперу з Беєвого Максиму Павелько. Приз найкращого захисника у Дмитра Андрієнка з «Козачаток», а найяскравішою грою нападаючого визнано капітана переможців Арсенія Карпця. Ще один представник з «Малюк-Альянса» – Сергій Самілик – нагороджений статуеткою, як кращий бомбардир турніру, який забив вісім м’ячів у двох матчах. Поза увагою не залишилися і тренери команд. Владислав Колодяжний («Зірочка»), Василь Євтушенко («Янтарик») та Михайло Дяченко («Козачатка») відтепер у своїх спортивних колекціях мають нагороди ще й за згаданий турнір. Дійство, яке тривало майже три години було цікавим що для дітей, що для дорослих. Свято футболу малечі стало можливим завдячуючи спільним зусиллям поєднання бажання й можливостей, перш за все, ФК «Альянс»; відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; виконкому сільської ради села Русанівки та головного лікаря Липоводолинського центру медико-санітарної допомоги В.М.Олійник.

 

А рівно через добу чергову перемогу в чемпіонаті району здобула команда «Молодь-Альянс». Вигравши на виїзді в Сухій Груні в місцевого «Кристалу» з рахунком 0:6, лідерством турнірної таблиці не поступилися. По два голи забили Ростислав Ткаченко та Руслан Дорошенко і по м’ячеві – Юрій Шеденко та Рауф Ісмаілов.

 

Матч чемпіонату області «Вікторія» (Миколаївка) – «Альянс» перенесено на середу, 7 червня, в зв’язку із участю миколаївців в чемпіонату України серед аматорів.

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»