Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

V Спортивні ігри школярів України.

У 2016 році вітчизняну учнівську молодь очікують багатоступеневі всеукраїнські змагання – V Спортивні ігри школярів України, які проводяться раз на чотири роки.

 

У рамках V Спортивних ігор школярів України відбудуться змаганнях з 22 видів спорту (бокс, боротьба: вільна та  греко-римська, велоспорт-шосе, веслування на байдарках і каное, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, плавання, спортивне орієнтування, шахи та баскетбол, волейбол, волейбол пляжний, гандбол, футбол серед юнаків  і дівчат).

 

За підсумками змагань буде визначена загальнокомандна першість у трьох групах серед команд територій областей та міста Києва і загальнокомандна першість серед спеціальних навчальних закладів спортивного профілю (за сумою очок набраними учнями у змаганнях з видів спорту).

5i

Жіноча збірна команда Сумської області з футболу, під керівництвом Марини Стрілецької та Віталія Гученко, здобула у Харкові путівку до фіналу перемігши дівчат збірної Полтавської області з рахунком 3:0 та поступившися Харківській збірній з рахунком 0:2. Фінал відбудеться у місті Рівне. Дату проведення буде визначено пізніше, – повідомляє сайт ФЦ «Барса».