Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Свято, яке стає традицією.

Весело та змістовно зустріли Новий, 2018 рік юні спортсмени команди «Малюк-Альянс». З ініціативи керівництва футбольного клубу «Альянс», як і рік назад, найменші прихильники шкіряного м’яча цієї громадської організації  свято зустріли на обласному футбольному центрі «Барса». Захід, який було сплановано заздалегідь розпочався матчами з міні-футболу в спортивній залі. Чотири команди, розділені на дві вікові групи, доводили одна одній  свою причетність на звання сильнішої в двобої. Результат виявився дещо несподіваним: другий за рейтингом склад зумів виграти у першого з рахунком 3:1. А ось в найменших прогнозовано виграли ті, хто вважається трішечки сильнішим у своїй майстерності. Рахунок цієї зустрічі – 3:0. Загальна тенденція матчів мала свою «домінантну»: ніхто не хотів поступатися, а тому протягом години поєдинків йшла запекла, інколи навіть по дорослому гостра боротьба.

… А потім, як і годиться, малеча дружньо запросила у гості до себе Снігуроньку та Діда Мороза. Ї Дотепні загадки, конкурси та розваги на футбольну тематику закінчилися щедрими подарунками та загальним фото на згадку з казковими героями.

Святковий день перебування в місті Сумах закінчився для «Малька-Альянса» відвідуванням місця розташування головної ялинки на площі в обласному центрі та екскурсією в довгоочікуваний «Мак-Дональс». Безумовно, що цей день закарбується в памяті дітей, які другий рік займаються футболом. Усі витрати поїздки та перебування в обласному центрі було здійснено за рахунок футбольного клубу «Альянс».

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

 

Фото – Михайла Покутнього .