Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Турнір памяті А.О.Слободинюка.

В спортивному залі «Нафтовик» відбувся дитячо-юнацький турнір з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження, присвячений пам’яті дитячого тренера Анатолія Олексійовича Слободинюка. Про це повідомляє сайт охтирського «Нафтовика-Укрнафти».

 

Володарями Кубку стали вихованці МКЗ КДЮСШ з міста Суми. Друге місце в господарів майданчика «Нафтовик-2004» охтирської ДЮСШ. Бронзові медалі у впертій боротьбі отримали також охтирські футболісти, тільки на рік молодші, вони в останньому матчі перемогли команду КЗ СР ДЮСШ з Сумського району, які посіли четверту сходинку. П’ятими завершили змагання юнаки котелевської ДЮСШ з Полтавської області. Шості також футболісти з Полтавщини – з ДЮСШ Чутове. Сьоме місце в команди ЗОШ №7 м. Суми. І останнім фінішував – другий склад МКЗ ДЮСШ м. Суми.

 

Суддівська колегія турніру визнала кращих футболістів турніру: воротар – Прокуда Денис (Охтирка), захисник – Коваленко Олександр (Охтирка), нападник – Нікітін Дарій (Суми), бомбардир – Новомирський Микола (Охтирка), найкращий гравець – Циба Іван (Сумський р/н).