Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Кубок ректора СНАУ»  поїхав до Липової Долини.

З метою профорентаційної роботи Сумського Національного Аграрного Університету вже вдруге на Липоводолинщині проведено «Кубок ректора» цього навчального закладу. За почесний трофей боротьбу з міні-футболу вели сім збірних шкільних команд. Лише «Легіон» із Липової Долини, «Янтарик» із Баєвого та «Вікторія» із Семенівки виступали «своїми» учнями. Решта ж вирішили полегшити своє становище з комплектації  колективів, а тому в складі берестівського «Береста» грав школяр із Панасівки, «Фортуна» об’єднала  учнів  Сухої Груні, Колядинця та Московського, «Сокіл» із Капустинець «приписав» до себе саївчан, а «Козачата» з Русанівки включили до свого колективу голкіпера з Байрацької загальноосвітньої школи. Змагання, яке проводилося на майданчику зі штучним покриттям спортивного комплексу села Байрак, розпочалося жеребкуванням. Після цього стало зрозуміло, що в попередньому етапі ігор двох груп зустрінуться «Берест», «Козачата», «Легіон» та «Вікторія» (група А) та «Сокіл», «Фортуна» і «Янтарик» (група «Б»).

 

Викладачі кафедри фізичного виховання СНАУ, делегацію якого очолював директор університетського музею Микола Григорович Циганок, з перших же хвилин перебування на спортивній споруді взяли під свій контроль організацію суддівства цікавих поєдинків. В групі «А» найкраще грав «Легіон», а «Фортуна» була більш вправною в групі «Б». Липоводолинці святкували перемоги над семенівцями 6:0, виграли у «Береста» 4:1, і мінімально здолали «Козачат» – 2:1.

 

«Фортуна» була сильнішою із «Соколом» – 2:1 та «Янтариком» – 2:0. На попередньому етапі «Вікторія» зіграла внічию 1:1 з «Берестом» і розділила порівну очки з «Козачатами» – 4:4. Берестівці з рахунком 1:0 виграли у «Козачаток», а «Сокіл» був вправнішим у матчі з «Янтариком» – 3:1.

 

Для визначення остаточних місць відбулися стикові матчі. «Козачатам» автоматично «дістався» сьомий «щабель» турніру, а за 5-6 місце зійшлися «Янтарик» та «Вікторія». Сильнішими виявилися беїв- чани. 3:1. За 3-4 місце  «Сокіл» переграв «Берест», забивши два м’ячі та пропустивши у свої ворота лише один гол – 2:1. За 1-2 місце довгий час точилася майже рівна гра та поступово «Легіон» територіальну перевагу втілив у матеріальну: 2:0 на користь школярів з районного центру.

 

Команди, які посіли призові місця, нагороджені оригінальними кубками та високоякісними футбольними м’ячами, а футболісти – медалями відповідного ґатунку. Цього дня не залишилися поза увагою і найпомітніші серед 62 учасників турніру. Оригінальними статуетками, як кращі гравці своїх команд, були нагороджені Костянтин Крамаренко із Беєвого, Андрій Вовницький із Липової Долини, Олександр Горб із Московського, Віталій Пархоменко із Семенівки, Ярослав Цендра із Панасівки, Владислав Солодкий із Русанівки, Олег Калюжний із Капустинців. Найкращим воротарем визнано Тараса  Цюха  із Байрака, Владислав Карпець із Сухої Груні визначений як кращий нападаючий, а Олександр Рогіз  із Липової Долини – кращий захисник. Олег Сітак із «Легіону» забив 7 м’ячів і став кращим бомбардиром змагань, а Віталій Вертій із «Вікторії» отримав нагороду як наймолодший учасник турніру. Едуард Заворотько із Русанівки став лауреатом «Призу вболівальницьких симпатій». Гол Андрія Вовницького, дотепним ударом п’яткою ноги, виявився  найцікавішим по виконанню взяття воріт суперника.

 

На церемоніалі закриття турніру представники команд-учасниць відзначали високопрофесійні дії арбітрів турніру – викладачів СНАУ – Віталія Анатолійовича Матлаша, Сергія Дмитровича Харченка, Ірину Юріївну  Самофалову, Івана Дмитровича Ліфінцева та Петра Федоровича Рибалка. Щирі слова вдячності були сказані і на адресу голови федерації футболу Липоводолинського району, Президента футбольного клубу «Альянс» Сергія Івановича Демченка за повне фінансове забезпечення дійства, яке  здійснювалося за рахунок футбольного клубу. А козацька каша для всіх команд змагання, яка була приготовлена  під особистим контролем директора місцевої школи Надії Олексіївни Деуленко,  ще раз підтвердила високу ступінь гостинності  байрачан.

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

Фото – Станіслава Савчука