Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Весняний Кубок ФК «Вікторія».

 

На футбольному стадіоні в Миколаївці вдруге відбувся турнір «Весняний Кубок ФК «Вікторія». Про це повідомляє сайт миколаївської команди.

 

Участь у змаганнях взяли команди з Миколаївської, Улянівської, Тернівської шкіл і збірна з Луциківської та Марківської. Всього у святі задіяли більше 70 дітей, що зробило його дійсно масовим і цікавим.

 

У двобоях за вихід до фіналу зустрілися: Миколаївка – збірна Луциківки та Марківки, Улянівка – Терни. У першій зустрічі переможцем вийшла команда з Миколаївки, у другій – з Тернів. За результатами гольових моментів, третє місце в змаганнях посіли улянівські школярі.

 

Фінал, у якому зустрілися миколаївські та тернівські юні футболісти, був запеклим та інтригуючим! Два тайми зустрічі так і не виявили сильнішого, тож володаря кубка визначила серія пенальті. За результатами якої переможцем турніру «Весняний Кубок ФК «Вікторія» 2018 року стала команда з Миколаївки, а тернівські футболісти взяли срібло змагань. Цікаво, що в минулому році, у фіналі опинились ті ж команди і результат був теж «нульовий».

 

Першими отримали свої нагороди ті, хто індивідуально відзначився в турнірі. Кращим гравцем дня бригада арбітрів визнала учасника збірної команди Марківської та Луциківської шкіл Дениса Швачича, кращим захисником став гравець Тернівської школи Богдан Довгорук, кращим нападником – Владислав Буйваленко з Улянівки, кращим воротарем – голкіпер Миколаївської школи Олексій Куліченко. Усі переможці отримали шкіряні футбольні м’ячі з рук президента Федерації футболу Сумщини Андрія Прохоровича: «Вам щастить уже другий рік поспіль, адже ви берете участь у такому турнірі. Їх дуже мало в Україні, тому запам’ятайте цей день, цю організацію, ці подарунки. А головне – займайтеся спортом, готуйтеся до наступного турніру, адже я вірю в те, що ці змагання вже стають традиційними».

 

Весняний Кубок ФК «Вікторія» команда Миколаївської школи отримала з рук його президента Сергія Бондаренка: «Як ми всі побачили, наш турнір став щорічним, традиційним, тому всім дякую за участь, за жагу і волю до перемоги, і хочу сказати, що всі перемоги залежать від бажання. Наш стадіон відкритий, будь ласка, тренуйтесь, грайте, і досягайте великих результатів, а ми готові цьому сприяти. Вітаю всіх, хто знайшов в собі можливість і як справжній спортсмен боровся за перемогу до останнього, вірю, що з року в рік футбольна молодь радуватиме незабутніми матчами!».