Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Фінальні ігри районних змагань .

Фінальні ігри районних змагань з міні-футболу серед хлопчиків не старших 2008 року народження «Ліги дитячих команд Липоводолинщини» відбулися 8 червня на майданчиках з природнім покриттям Липводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Поїздка команди «Соколята» (Капустинці) на екскурсію в цей день до міста Києва не вплинула на святковість атмосфери та визначення підсумкових місць турніру.

За 7-8 місце «Чемпіон» з Синівки здолав русанівських «Козачаток» з рахунком 2 : 0.

Серед команд, які виборювали 4-6 місце домінували «Побратими» з Колядниця. Вони взяли верх над «Фортуною» з Калінінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та розгромили  з рахунком 8:0 «Берест-Барсу» – команду з Берестівки, де функціонує філіал відділення футболу ДЮСШ. Ще один раз  «Фортуна» завдала поразки представникам ДЮСШ з рахунком 5:1.

За 1-3 місце боротьба точилася між «Янтариком» з Беєвого, «Малюком-Альянс» (Футбольний клуб «Альянс») та «Олімпом» ( КЗ «Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»). «Янтарик» як міг чинив опір своїм суперникам, та програв обидва поєдинки. Липоводолинцям з рахунком 2;4, а хлопчикам, які тренуються в футбольному клубі – 1:5. В протистоянні «Малюк-Альянс» – «Олімпік» обидва колективи показали змістовний футбол, та більш комбінаційно діяли «Малюк-Альянс», які перемогли з рахунком 6 : 1 . Трійка призерів турніру має такий вигляд: «Мадюк-Альянс», «Олімп», «Янтарик».

Футбольний клуб  ТОВ «Альянс» виступив головним спонсором заходу, повністю фінансово забезпечивши  команди нагородною атрибутикою. То ж статуетки кращих гравців своєї команди отримали: Іванна Шапран – «Соколята»; Ярослав Іваненко – «Чемпіон»;  Валентин Заворотько – «Козачата»; Віталій Ліщенко – «Берест-Барса»; «Данило Драган «Фортуна»; Олександр Курило – «Побратими»; Віктор Лісовенко – «Янтарик»;  Віталій Шульга – «Олімп»;  Михайло Лотюк – «Малюк-Альянс».

В номінаціях чотирьох амплуа турніру нагороди дісталися:  кращому воротареві – Максиму Павелько – «Янтарик»; кращому захисникові – Даниїлу Литовченко – «Олімп»; кращому нападаючому – Арсенію Карпцю – «Малюк-Альянс»; кращий бомбардир – Сергій Самілик – «Малюк-Альянс» ( 7 мячів фіналу).

Чемпіон змагань – «Малюк-Альянс» – нагороджений кубком, гравці «золотими» медалями. Медалями відповідного ґатунку відзначено також юних футболістів з «Олімпа» та «Янтарка».

Для усіх учасників змагань, як і в день ігор попереднього етапу, за рахунок коштів футбольного клубу «Альянс» було організовано харчування в одному із затишних кафе селища Липова Долина.

Прес-служба футбольного клубу «Альянс».

Фото – Станіслава Савчука.