Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Відзначили свято .

 

          На мальовничому острові «Рай на землі», який знаходиться в селі Панасівка, відбулося родинне свято, присвячене другій річниці утворення дитячої футбольної команди «Малюк-Альянс». Колектив, створений з ініціативи президента футбольного клубу «Альянс» Сергія Демченка, за підтримки фінансового директора цієї громадської організації Івана Демченка, успішно та повноцінно функціонує, об’єднавши не лише дітлахів, а й батьків.

То ж захід розпочався з жонглювання м’яча юних футболістів. В цій праві серед найменших перемогу одержав Ваня Гринь, а серед старшої вікової групи – Михайло Лотюк. Їм вручені перехідні кубки. До речі, Михайло став найкращим бомбардиром забитих м’ячів у ворота, які захищав голкіпер, з семиметрової позначки. Таким чином він став володарем оригінального вимпела.

В рухових естафетах місця команд розділилися в такому порядку – «Юніор», «Малюк», «Альянс».

Найкращі здібності танцюриста виявилися у Арсенія Карпця. Він нагороджений величезним червоним яблуком.

В матчі з міні-футболу команд «Зірка» – «Блискавка», до складу яких увійшли батьки гравців «Малюк-Альянс», перемогла дружба. Адже основний час протистояння закінчився бойовою нічиєю з рахунком 2:2, так само як і серія виконання шестиметрових штрафних – 3:3.

Захід  продовжувався  за святковим столом, де серед домінантних страв були не лише польова каша та запашний чай .

.

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .

 

Фото – Станіслава Савчука .