Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

В Сумах – треті, в Києві – другі . 

Всього  тиждень команді «Малюк-Альянс» знадобилося для того, щоб бути учасником двох  змагань. Спочатку найменші представники футбольного клубу «Альянс», спортсмени 2010-2011 років народження, були запрошені в місто Суми на  турнір «Кубок юних патріотів України». Матчі, які проходили на стадіоні футбольного центру «Барса», формату 8х1, виявилися для наших хлопчаків важкими. Дивного в цьому немає нічого, адже грали проти «еліти» футболу Сумщини. А тому – перемога над «Явором» з Краснопілля 1:0 та поразка від «Академії спорту» з Тростянця 1:3 і місцевої «Барси» з рахунком 0:3. У «Малюк-Альянса» третє місце та дві номінації індивідуального формату: Олександр Линник визнаний кращим гравцем нашого колективу, а Михайло Лотюк – кращий футболіст змагань.

Рівно через добу «Малюк-Альянс» грав вже у Києві. Турнір з міні-футболу «Київська весна-2019» залишиться в спогадах липоводолинців на усе життя, адже окрім футболу перебування наших дітей  в столиці України були заповнені цікавими подіями. Та спочатку, все ж таки, змагання. В першій грі «Малюк-Альянс» був сильнішим за однолітків з київської ДЮСШ №15. Рахунок – 6:3. Другий день приніс більш впевнений підсумок. «Малюки» декласували місцевих хлопчаків з «Ліко-Холдінга» . 7:1. Та потім наш колектив чекала історична подія – матч з однолітками уславленого київського «Динамо». І якщо попередні ігри проходили в Голосіївському районі Києва, ця зустріч проводилася на майданчику спортивної бази «Динамо» в Кончі-Заспі. Перевага господарів футбольної споруди була відчутною протягом усього матчу. Рахунок, як підтвердження цьому – 9:2 на користь не нашої команди. Та все ж Арсеній Карпець та Павло Статива мають право сказати, що саме вони забивали м’ячі у ворота «Динамо».  То ж – «Малюк-Альянс» нагороджений кубком за друге місце, медалями, дипломом, а Софія Лотюк відзначена спеціальною відзнакою, «Приз глядацької симпатії».

Вільний час від футболу «Малюк-Альянс» використав сповна для знайомства з цікавими місцями міста. Діти побували на меморіальному комплексі національного музею історії Великої Вітчизняної війни, відвідали стадіон «Динамо» та зустрілися з офіційними особами цього фан-клубу, відпочивали на алеях Ботанічного саду, були глядачами захопливого виступу артистів цирку з Німеччини. Такий захід став можливим завдячуючи піклуванню керівництва футбольного клубу «Альянс» про підростаюче покоління своїх юних футболістів .

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .

 

Фото – Ольги Лотюк .