Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

На вихідних, що минули, у місті Брест (Білорусь) завершився Міжнародний турнір із футболу присвячений 50-річчю “БОЦОР” серед юнаків 2009-го року народження.

Серед 20 команд-учасниць була й сумська “Барса”.

 

Команди було поділено на 4 групи. До групи разом з «Барсою» потрапили СДЮШОР “Чорноморець-2” (Одеса), ЦОР (Брест), ФК “Зімбру” (Кишенів) та ФК “Зміна-Оболонь” (Київ). У першому матчі “Барса” мінімально поступилася ФК “Зімбру, а в другому поєдинку “Барса” святкувала перемогу над командою “Чорноморець-2” з рахунком 2:1. У наступному протистоянні “Барса” програла брестському ЦОР-1 з рахунком 0:1, а в останньому матчі групового етапу “Барса” розписала мирову нічию 1:1 з командою ФК “Зміна-Оболонь”. Посівши третє місце в групі, у першому матчі плей-офф “Барса” зійшлася у двобої з СДЮШОР «Полісся”. Матч завершився з рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті, з рахунком 2:3, перемогла команда СДЮШОР «Полісся”.

 

У матчі за 11 місце підопічні Олександра Ігумнова та Валерія Попова перемогли “Адреналін” (Луцьк) із рахунком 2:0 і посіли 11 місце.