Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Чемпіонат ДЮФЛУ.

 

Одинадцять дитячо-юнацьких команд з Сум та Конотопу віком від 14-ти до 19-ти років беруть участь у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Наразі ДЮФЛУ розглядає питання припинення чемпіонату. Про це повідомляє “Суспільне:Суми”.

 

Андрій Прохорович – голова комітету дитячо-юнацького футболу Української асоціації футболу. Говорить – чемпіонат буде завершено вже найближчим часом.

 

«Була створена робоча група Української федерації футболу під головуванням першого віце-президента УАФ Костюченка Вадима Костянтиновича. Прийнято рішення про заморожування чемпіонату ДЮФЛ України в зв’язку з пандемією коронавирусу. І ті команди, які сьогодні є лідерами, а також команди, які могли покинути ці чемпіонати – вони всі залишаються в своїх лігах».

 

Більше всього команд – п’ять – у чемпіонатах представляв сумських футбольний центр «Барса». Його директор Вадим Гордієнко говорить: «Ми хотіли сезон завершити, завершити його на мажорній ноті. Бо, наприклад, команда юнаків 2004-го року народження йшла на третьому місці у групі. А ви знаєте, що чотири кращі команди виходять у плей-офф і розігрують далі медалі чемпіонату. Але, як кажуть, склалося як склалося. Звичайно, юним футболістам складно пояснити що це таке».

 

 У першій лізі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України брали участь дві команди сумського ліцею інтернату спортивного профілю «Барса». Це команди U-15 та U-17.

 

«Якщо буде рішення федерації футболу Дитячо-юнацької футбольної ліги, що чемпіонат за підсумками ігор, які пройшли, буде завершено – ми повинні це сприйняти як звичайне, нормальне явище в зв’язку зі ситуації, що склалася», – говорить вчитель-викладач з футболу ОЛІСП «Барса» Валерій Бермудес.

.

Сергій Кірієвський тренує команду юнаків U-17 комунальної дитячо-юнацької спортивної школи «Суми».

 

“Це діти. Наша нація. І здоров’я нації найголовніше. Так що, думаю, правильно зробили, що відклали чемпіонат. Тому, що весь футбол у них ще попереду», – говорить С.Кірієвський.

 

Про своє ставлення про припинення чемпіонату телефоном розповіла директор конотопської ДЮСД імені Маміашвілі Тамара Паламарчук: «Це єдиний вірне рішення на сьогоднішній день враховуючи те, що ми не можемо на сьогодні дати точну відповідь коли закінчиться карантин і як будуть спортивні школи виходити із цього карантину. Би ми бачимо, що заклади освіти будуть на карантині аж до 1-го червня. А багато спортивних шкіл підпорядковані саме міністерству освіти та науки. Тому ніхто зараз не може сказати як це буде відбуватися. Що одна деталь – у цих змаганнях беруть участь футболісти , які навчаються у одинадцятих класах. І по ЗНО питання у цьому році досить складне у зв’язку з карантинними заходами. Тому вважаю, що на сьогоднішній день це єдине обґрунтоване рішення».

 

Засідання Виконкому ДЮФЛ України намічено на 12-те травня.

 

У вищій лізі чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України команда U-14 футбольного центру «Барса» йшла на 10-му місці у своїй групі, U-15 – на сьомому, U-15 – на третьому, U-16 – на дев’ятому.  У першій лізі чемпіонату України серед команд першої ліги команда «Барса-U-19» посідає четверте місце у четвертій групі. У першій лізі чемпіонату ДЮФЛУ команда U-15 ліцею-інтернату «Барса» ділить 4-5-те місця, U-17 – йде не на третьому місці у групі «1»;  КДЮСШ «Суми» посідає десяте та дев’яте місця (U-15 та U-17 відповідно). Команди U-15 та U-17 ДЮСШ  ім.Маміашвілі йдуть на четвертому та п’ятому місцях групи «9».