Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Дитячо-юнацька футбольна ліга Сумської області.

 

Сьогодні у приміщені асоціації футболу Сумської області на стадіоні «Ювілейний» відбулась нарада представників ДЮСЗ.

 

Зокрема обговорили проведення змагань ДЮФЛ Сумської області. У зв’язку з карантинними нормами початок змагань відбудеться відповідно із згодою МОЗ та МОС. Старт змагань заплановано на 9 та 12 вересня. Матчі повинні проводитись згідно нормам та стандартам УЄФА.

 

Щодо розподілу команд по лігам – команди гратимуть у вищій та першій лізі. Клуби Вищої Ліги обов’язково повинні мати дві вікової категорії. В цьому році приймають участь юнаки 2005/06 (старші) та 2007/08 (молодші) вікові групи. Клуби Першої Ліги можуть приймати участь в одному віці й буде розподіл за географічним принципом на групи.

 

Ігрові дні: вища ліга – середа (резервний четвер), перша – субота (резервний неділя). Було прийнято рішення, для кращої можливості проведення змагань, команди можуть грати в інший день за домовленістю між собою. Не обов’язково в один день повинні грати дві вікові категорії. Для злагодженої роботи всіх клубів, представники повинні заздалегідь інформувати один одного про наміри зміни дати матчу.

 

Перехід між лігами. Команда, яка займає призове місце у Першій Лізі має право на участь у Вищій та отримає рекомендацію на ДЮФЛ України.

 

Подання заявок на участь в змаганнях, картка футболіста. До 17 серпня команди повинні підтвердити свою участь в змаганнях ДЮФЛ Сумської області. В період  31.08-04.09.20 р. згідно календарю подачі заявок, представники ДЮСЗ повинні з’явитись до АФСО з документами для заявки та картки футболіста. Кожна ДЮСЗ матиме свій день для подання заявки. Представники повинні мати свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, фото 3х4 (або на електронному носії інформації), паспорт (юнаки від 14 років), заявковий лист у довільній формі з проходженням медичної комісії.

 

Узгодження календаря змагань Сумської області серед дитячо-юнацьких команд. Також був представлений календар змагань під егідою АФСО, на сезон 2020/21 р.р.. Згідно карантинним нормам й рішенню МОЗ та МОС відбудуться змагання. Також на цей сезон заплановано проведення Чемпіонату області серед команд U-11 та U-12. Також плануються інші змагання серед молодших вікових груп, за принципом проведення УЄФА.

 

Календар змагань.