Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький турнір.

Турнір дитячих команд.

На спортивному коирлексі села Байрак Липоводолинського району відбувся турнір з міні-футболу дитячих команд Сумської та Полтавської областей. В змаганні приймали участь дві вікові групи. Серед молодшої, а це діти 2010-2011 років народження, кубок виграли представники футбольного клубу «Альянс» – «Малюк-Альянс». Переможці здолали хлопчиків з «Блискавки» (ДЮСШ смт.Липова Долина) з рахунком 7:0 та зіграли внічию з командою ДЮСШ селища Диканька Полтавської області – 1:1. Земляки великого письменника Миколи Гоголя в свою чергу обіграли липоводолинців з рахунком 6:0 і посіли друге місце.

В старшій віковій групі – юні футболісти 2008-2009 років народження- полтавчани переграли «Янтарик» з Баєвого 4:0 і з таким же рахунком святкували перемогу над командою «Малюк-Альянс». В суперництві двох команд Липоводолинського району сильнішими виявилися хлопчики «Малюк-Альянса», які перемогли беївчан, забивши у ворота «Янтарка» три «сухих» м’ячі. То ж ще один кубок «помандрував» до Диканьки.

Серед гравців меншої вікової групи кращим воротарем названо Богдана Веретельника з «Блискавки», захисником – Олександра Линника з «Малюк-Альянса», а нападаючого ще одного представника ФК «Альянс», Арсенія Карпця.

В номінації «Кращий гравець своєї команди» нагороди отримали Михайло Лотюк («Малюк-Альянс»), Андрій Стариков («Блискавка), Алі Швейкі (ДЮСШ смт. Диканька).

Старші за віком юні футболісти також не залишилися поза увагою організаторів дійства і були нагороджені спеціальними призами. Воротар – Назар Зозуля («Малюк-Альянс»), захисник – Андрій Мавдюк («Янтарик»), нападаючий  – Дмитро Перець (ДЮСШ смт. Диканька).

Кращими гравцями команд визнано Шевченка Ярослава з «Янтарка», Владислава Коломійця з Диканьки та Сергія Самілика  з  «Малюк-Альянса».

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

 Фото – Станіслава Савчука