Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

В Охтирці розіграли дитячий футбольний кубок пам’яті тренера і капітана ФК “Нафтовик” Анатолія Слободенюка.

В Охтирці розіграли дитячий футбольний кубок. Всеукраїнський турнір з мініфутболу серед юнаків пам’яті дитячого тренера і капітана ФК “Нафтовик” Анатолія Слободенюка щороку збирав учасників з різних областей, але цьогоріч відбувся без гостей. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

Всеукраїнський турнір з мініфутболу серед юнаків пам’яті дитячого тренера і капітана ФК “Нафтовик” Анатолія Слободенюка проводять в Охтирці з 1994 року. У мирний час тут грали юнаки із з Сум, Харкова, Полтави. Учасники турніру потім поповнювали команди професіоналів, в тому числі “Динамо” (Київ) – Сергій Рибалко, Денис Антюх. З міркувань безпеки у воєнний час меморіал Слободенюка відбувся без гостей. В Охтирці зібрали 4 команди 9-10 річних хлопців та дівчат і присвоїли їм імена відомих клубів.

Серед почесних гостей турніру — “правонаступник” Слободенюка у “Нафтовику” — Сергій Каплун. В Охтирці футбол має багато прихильників і серед дітей, і серед дорослих, каже чоловік. Тому сімейні династії — не рідкість. Платон Каплун теж вивів команду у капітанській пов’язці, як колись робив це його дідусь.

Батьки підтримують захоплення дітей. Для родини Шитікових кожне змагання — маленьке свято. “Ми їздимо по всіх турнірах. всією сім’єю. З донькою, з чоловіком. Ніколи не пропускаємо”, — говорить Катерина Шитікова.

Наразі в Охтирці збираються відродити команду майстрів. Кожен такий турнір наближає цю мету, говорять в Охтирській федерації футболу.