Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

У Сумах завершився футбольний турнір “Україна єдина”.

Футбольний турнір “Україна єдина” завершився 6 квітня у Сумах. У ньому брали участь команди, спортсмени яких 2013-2014 років народження. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

5 квітня 9 команд з Сум та Охтирки, Тростянця та Конотопа грали у групах. Наступного дня відбулись стикові матчі.

Інна Криворучко – одна з двох дівчат, які взяли участь у цьому турнірі. Ігровий день серед команд, які у групах посіли другі місця, вона починала з лави запасних. Говорить, що любов до футболу її прищепив батько.

“У мене папа займався футболом, грав у воротах, і мені теж сподобалося. Ми з ним багато разів дивилися футбол”. – розповіла вона.

Військовослужбовець Віталій спостерігає за матчем команд, які напередодні посіли у групах треті місця. В одній з них – команді дитячо-юнацької спортивної школи футбольного клубу “Тростянець” грає його син.

Такі турніри зараз дуже потрібні. Вони об’єднують людей, на мою думку. І дають дітям змогу розвиватися, навіть якщо війна”, – сказав він.

Цього разу, розповідає організатор турніру Денис Лупач, змагання мають особливість.

“У цьому турнірі всі команди і всі діти будуть нагородження золотими медалями та кубками переможців. За те, що вони займаються улюбленою справою і, попри тяжкі часи для країни, вони продовжують грати в футбол”, – сказав він.

У підсумку серед команд, які на першому етапі посіли перші місця, команда Конотопської ДЮСШ посіла друге місце. На першому завершила турнір “Барса”-13, на третьому – “Барса”-14.

Серед других команд першого ігрового дня “Охтирка” Інни Криворучко стала першою. Другим фінішував сумський “Лідер”, третьою – команда КДЮСШ “Суми”.

“Тростянець” завершив турнір на третьому місці серед третіх команд групового етапу турніру. Сумська “Ніка” посіла друге місце, друга команда “Барси” 2013 року народження – перше.