Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

У Сумах відбулись змагання з вуличного футболу.

У форматі “7х7” змагались 32 команди з різних районів міста. Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

Такі змагання у Сумах проводяться вдруге. Як зародився турнір рік тому пригадує начальниця відділу фізичної культури та спорту Сумської міської ради Єлизавета Обравіт: “Даний турнір зародився у минулому році, в червні місяці, коли до мене підійшли просто діти мікрорайону в якому я проживаю… мабуть вони дізнались де я працюю. Підійшли і сказали: “Організуйте, будь ласка, нам змагання. Нам нічого не треба – просто дайте нам медалі”.

Пані Єлизавета говорить: від тогорічних чотирьох команд у цьому році турнір “виріс” до 32-х. Команди у турнірі мали обмеження по віку – найстаршому гравцю має бути чотирнадцять, наймолодшому – вісім років. Сьогодні у Сумах відбулись фінальні ігри. У першій лізі в останньому матчі турніру зустрілись команди “Сквер” з мікрорайону “проспект Перемоги” та “Турист” з проспекту Свободи.

За “Турист” (вони на гру вийшли у червоних маніжках) грала Сніжана Дунь. Її команда виграла перший тайм матчу, проте фінальний свисток арбітра гри зафіксував рахунок 6:6. Тож командам довелось бити післяматчеві пенальті. У результаті “Турист” посів перше місце.

Другими у першій лізі завершили турнір футболісти “Скверу”, третіми – “Торнадо”.

Поруч у вищій лізі у останньому турі грали “Грифон” з Баранівки та “Амбасадор” з проспекту Свободи. Останні вели у рахунку після першого тайму, але у підсумку гра завершилась з рахунком 4:4. Ця нічия принесла “золото” команді “Амбасадор”. “Грифон” фінішував на турнірі третім, “срібло” здобула команда “Баранівка”. Відзнаки отримали і кращі гравці турніру у різних номінаціях.