Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Поруч» та «ЄдинаUA».

Захід у рамках проекту «ПОРУЧ» – проєкт Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, що має на меті надання психосоціальної підтримки вразливим категоріям дітей, молоді та їх батьків через спортивні активності, що реалізується благодійним фондом «Об’єднані навколо футболу» за підтримки Української асоціації футболу, благодійного фонду «Навколо футболу», Дитячого фонду УЄФА та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  відбувся у Сумському районі.

Тренер з футболу проводив з дітьми розминку і показував вправи, медик розповідав про принципи надання першої домедичної допомоги, психолог розповідав про те, як перемогти свої страхи.

Після завершення тренінгу у рамках проекту «Поруч» чотири команди вийшли на поле аби поборотися за медалі турніру «ЄдинаUA». Його присвятили Дню Конституції України.

Миколаївка, Северинівка та Сад делегували на турнір «ЄдинаUA» своїх футболістів. Команди зіграли по колу.

І місце посіла команда Миколаївської ОТГ, тренер – керівник фізкультурно-спортивного гуртка «Футбол» КЗ «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради – Руслан Єрмолов.
ІІ місце виборола команда Садівської ОТГ, тренери – керівники гуртків КЗ ПО «Садівський будинок дітей та юнацтва» Садівської сільської ради – Владислав Лаврусь та Валерій Сліпченко.
ІІІ місце посіла команда вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, тренери – Юрій Акопов, Вʼячеслав Феденченко, Руслан Великодний.

Четвертими завершили турнір футболісти другої команди Миколаївки.

Кращі гравці команд:
Миколаївська ОТГ 1 – Антошенко Арсеній
Миколаївська ОТГ 2 – Пушкар Матвій
Степанівська ОТГ – Гонтаренко Владислав,
Садівська ОТГ – Гузєв Єгор

Кращий голкіпер – Суровицький Дмитро (Миколаївська ОТГ 2)
Кращий бомбардир – Корнієнко Станіслав (3 забитих, Миколаївська ОТГ 2)
Кращий гравець змагань- Селюков Нікіта (Садівська ОТГ)