Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол у районах.

Відновлюється місто – відновлюється команда!

ФК “Тростянець” повертається! Про це повідомляється на сторінці клубу у Фейсбуці.

У 2022 році Тростянець відчув на собі усі жахіття війни. Із перших днів повномасштабного вторгнення місто було окуповано російськими військовими. рашисти вбивали, грабували та знищували все, що створювалось роками.

Після того як ЗСУ вибили з міста російську наволоч Тростянець почав активний процес відновлення. Багато вже зроблено та ще багато роботи заплановано й погоджено на цей рік. У поняття “відновлення України” у Тростянці вкладають не лише піклування про економіку, інфраструктуру, освіту. Ми шукаємо способи для відновлення кожного українця: його фізичного і ментального здоров’я.

Саме тому підтримуються і проєкти, пов’язані зі спортом. Бо то – перші і найкращі ліки!

Влітку 2022 року ПФЛ надала право ФК “Тростянець” на рік призупинити виступи в Другій лігі України при цьому не втративши статусу професійної команди до якого ми йшли останні 8 років.

Клуб скористався цим правом і останній рік присвятив посиленій роботі власної Академія ФК «Тростянець». Наразі підготовча робота до нового сезону головної команди в активному розпалі й вже є домовленості про нові партнерства. Про це все згодом.

Окрім цього разом із нашими партнерами ми оголосили збір коштів на відновлення стадіону який постраждав внаслідок артилерійських обстрілів. Детальніше на сторінці Стадіон ім. Володимира Куца м. Тростянець