Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

В С.-Буді відкрили футбольний сезон.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футболу в районі, районною федерацією футболу разом з сектором молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації проведено кубок з мініфутболу  присвячений 30–ій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

 

Вже  стало традицією в квітні місяці проведення в м. Середина-Буда на футбольному майданчику зі штучним покриттям Середино-Будської ЗОШ №2  перших футбольних змагань  на свіжому повітрі.

 

Перед початком змагань завідувач сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації представив футбольному активу нового голову федерації футболу Серединобудщини Анатолія Володимировича Казаченкова. Новому голові побажали успіхів та плідної праці. Надалі за дорученням керівництва районної державної адміністрації. за особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, Юрію Гарійовичу Крюковському було вручено подяку голови Середино-Будської райдержадміністрації.

 

Кубок відбувся спокійно без зайвих зауважень суддів. За підсумками змагань ІІІ місце виборола команда «Динамо» відділення поліції, ІІ місце команда «Хімік» смт.Зноб-Новгородське, І місце зайняла команда «Авангард» м.Середина-Буда. Командам переможцям було вручено кубки та грамоти сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації.