Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Товариська зустріч.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 серпня 2016 року на футбольному полі парку «Мирщина» м.Середина-Буда проведено товариську зустріч між командами «Авангард» (Середина-Буда) та «Десна» (Новгород-Сіверський). Команди зустрілись на футбольному полі вперше. Перед початком матча команди привітали представники Середино-Будської райдержадміністрації, Середино-Будської міської ради та Федерації футболу Серединобудщини.

 

Гра була дуже цікава та напружена. Всі забули що, це товариська зустріч. Обидві команди прагнули перемоги. Вболівальники не стихали всю гру. Присутні вболівали як за свою команду так і за команду гостей. Команда «Десна» тренером якої є Валентин Миколайович Ферубко показала красиву технічну гру, але удача усміхнулась команді «Авангард» та вони все ж таки перемогли з рахунком 3:1.

 

По закінченню матчу команду «Десна» нагороджено пам’ятним кубком від Середино-Будського міського голови Гена О.Г. Крім цього за розвиток футболу та з нагоди 25 річниці незалежності України було нагороджено грамотами Середино-Будського міського голови Ферубко Валентина Миколайовича, Зуй Романа Володимировича, Казаченкова Анатолія Володимировича та Крюковського Юрія Гарійовича.