home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Космос» (Терни) переміг у турнірі на приз голови Федерації футболу Недригайлівщини

img_1149

9 жовтня у Недригайлові, на місцевому стадіоні відбувся футбольний турнір на на приз голови федерації футболу Недригайлівщини.

Участь у змаганні брали команди «Космос» (Терни) – чемпіон і володар Кубку Недригайлівського району, ФК «Червона Слобода» – срібний призер та фіналіст Кубку Недригайлівщини, ФК «Іваниця» – бронзовий призер та ФК «Коровинці», який посів четверте місце в чемпіонаті Недригайлівщини з футболу.

У півфінальних матчах зустрілися «Космос» та ФК «Коровинці», а також ФК «Червона Слобода» і ФК «Іваниця». Обидва поєдинки закінчилися з тотожними рахунками – 2:0. Завдяки забитим двом м’ячам Олександром Покущенком, до фіналу вийшов тернівський «Космос». Червонослобідські футболісти теж двічі відзначилися у воротах ФК «Іваниця».

Гра за головний приз турніру виявилася цікавою, а головне, що до останньої хвилини матчу м’яч міг побувати в воротах обох команд. Однак, все ж таки, сильнішими виявилися тернівські футболісти.
У них у першому таймі відзначилися Євген Федина (з пенальті) та Владислав Аношкін, якому асистував Сергій Ткаченко. До речі, Владислав отримав ще й приз кращого бомбардира чемпіонату Недригайлівського району з футболу за підсумками нинішнього сезону – на його рахунку 18 забитих голів.
І хоча червонослобідці спромоглися в другому таймі відквитати один м’яч, але його не вистачило, щоб завоювати приз голови Федерації футболу Недригайлівщини.

Вручення головного призу та призів кращим футболістам (мова йде про чемпіонат району) провели Ігор Борисовський, заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації, Ігор Остапчук, селищний голова смт Недригайлів та Вадим Гордієнко, директор ФЦ «Барса».

«Космос» – переможець турніру – виступав у такому складі: Василь Лукаченець – воротар, польові гравці – Олександр Пухкало, Роман Нишкур, Олександр Покущенко, В’ячеслав Кіфоренко, Євген Федина, Олександр Щербань, Максим Ганжа, Сергій Ткаченко, Вадим Сідаш, Ігор Андронов та Владислав Аношкін.
Відзначу, що в нинішньому футбольному сезоні тернівський «Космос» виграв всі головні змагання в Недригайлівському районі – першість, Кубок і турнір на приз голови ФФН.