Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Молодь-Альянс» святкує перемогу .

 dsc_0806

Футбольна команда «Молодь-Альянс» з Байрака минулої суботи офіційно нагороджена відзнаками чемпіона Липоводолинщини сезону 2016 року. В місцевому сільському будинку культури з словами привітаннь звернувся головний суддя змагань, голова районної організації В ФСТ «Колос» С.О.Шевцов. Привітавши присутніх ще з одним святом – днем працівників сільського господарства, головний керманич спортивного товариства вручив кубок за перше місце та грамоту. Потім під «Гімн Ліги чемпіонів» винуватці уваги болільників піднімалися на сцену для отримання золотих медалів. Їх список складав 25 осіб, та в цей день декілька гравців з поважних причин не змогли прибути на останній футбольний захід колективу в сезоні 2016 року.

Запршені до мікрофону дякували, перш за все керівництву команди, за ті комфортабельні умови, при яких молодим футболістам вдалося реалізовувати свої можливості, а ветеранам передавати свій досвід в грі. Футбольний клуб «Альянс» нагородив і найкращих за підсумками сезону 2016 року. Так гравці старшої когорти – капітан колективу, півзахисник  Юрій Шеденко та півзахисник  Олександр Дорошенко відзначені в номінації «За відданість команді». Нападаючий Владислав Красніков, який в 17 іграх забив 16 мячів, нагороджений як кращий бомбардир «Молодь-Альянсу». Футболіст лінії атаки Вадим Лесь в 6 поєдинках вразив ворота суперників 10 разів. Він нагороджений в номінації «Найкорисніший гравець».

Оригінальною подякою від болільників та гравців «Молодь-Альянсу» за відродження, фінансову підтримку та розвиток футболу на території Байрацької сільської ради відзначено президента футбольного клубу «Альянс» Сергія Івановича Демченка.

dsc_0824 dsc_0859

Микола Клюс