Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Кубок ФК «Альянс».

futsal29 січня в спортивному комплексі села Байрак відбулися другий та третій тури «Кубка футбольного клубу «Альянс» з міні-футболу.

 

Найкраще грав «Легіон» з Липової Долини, який виграв спочатку у байрацького «Молодь-Альянсу» 15:1, а потім – у лучанського «Хоролу» з рахунком 14:3. Хлопці з райцентру очолили турнірну таблицю змагань, маючи дев’ять очок. На другому місці розмістився «Кристал» з Сухої Груні – шість очок.  Перемоги над «Нивою» з Яснопільщини  12:6 і колядинецькою «Україною» з рахунком 12:2 дозволила сухогрунівцям обійти за кращою різницею забитих та пропущених голів байрачан. «Молодь-Альянс» в другому матчі переграв «Ниву» з рахунком 12:4. Шість очок ще в одного колективу – «України» з Колядинця. Вони на четвертій позиції, адже першу зустріч зуміли для себе провести в атакуючому стилі, перегравши футбольну команду «Панасівка» – 8:4. Лучанський «Хорол» має трохи гірший показник забитих і пропущених м’ячів, а тому, набравши все ті ж шість очок – на пятому щаблі турніру. Його протистояння з русанівським «Арсеналом» виявилося вдалим – 4:2. Цього дня перші три очки за перемогу записав в свій актив «Арсенал». Одинадцять забитих  без відповіді суперника голи у ворота футбольної команди «Панасівка» дає привід до оптимізму в матчах наступних хлопцям з Русанівки. Поки що без перемог грають «Нива» та ФК «Панасівка», які знаходяться в підвалинах турнірної таблиці.

 

Серед бомбардирів турніру лідерство у Владислава Колодяжного з «Легіона» – 14 голів. На один забитий м’яч від нього відстає Артур Грабина з «Кристалу». Віталій Маківський, який грає в складі «Хоролу»,  на своєму рахунку має 9 точних ударів командам-суперникам.

 

Микола Клюс, головний суддя турніру