Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Завершився чемпіонат Ямпільського района з футзалу.

Дружбівський «Факел» – чемпіон району з футзалу. ФК «Авангард» зі Свеси став другим,  ямпільські команди сенсаційно залишились поза п’єдесталом пошани, пропустивши вперед воздвиженський «Колос».

18 березня відбулись останні матчі турніру: «Колос» – «Авангард» 11: 9, «Авангард» – Паліївка 19: 4, «Факел» – «Полісся». 8: 2, ДЮСШ – Паліївка 18: 4, «Полісся» – Паліївка  9: 8

Якщо чемпіон районних змагань визначився, можна сказати, ще за два тури до закінчення змагань, то за інші призові місця йшла гостра та безкомпромісна боротьба до останнього туру. По 9 очок виявилося у трьох команд: у «Авангарду», «Колоса» і ямпільського «Полісся». Довелося підраховувати різницю забитих і пропущених м’ячів між цими колективами. Кращою вона виявилася у свеського «Авангарду», який і зайняв друге місце, а третє місце дісталося воздвиженському «Колосу»

Організатори відзначили, що вперше взяли участь в районних змаганнях молоді спортсмени з Паліївки. І хоча вони поступилися в усіх матчах, слід визнати, що до кінця змагань вони боролися з азартом і самовіддачею. Цей турнір приніс їм хороший досвід змагальної практики.

Склад команди – чемпіона: С. Зикунов, О. Рябухін, С. Губенко, А. Ступаченка, В. Силак, І. Чайковський, П. Басов, В. Гончаренко, С. Прудник, А. Попов, Д. Кучерявий.