Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Чемпіонат Кролевецького району з футзалу серед сільських команд.

У спортивному комплексі факультету педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженко відбулись районні змагання з футзалу серед сільських колективів фізичної культури Кролевецького району в залік районних сільських спортивних ігор 2017 року. У змаганнях взяли участь команди Дубовицької, Тулиголівської, Спаської, Алтинівської, Ярославецької, Мутинської, Литвиновицької та Обтівської сільських рад.

 

Змагання проводилися за змішаною системою (спочатку ігри проводилися у підгрупах, а потім за кубковою системою проводилися два полуфінали, переможці яких у фінальній грі і визначали кращу сільську команду з футзалу).

 

Другий рік поспіль переможцем районних змагань стала команда Тулиголівської сільської ради, яка показала дуже змістовний, швидкий і агресивний футбол, другою була команда Ярославецької сільської ради, яка повторила минулорічний результат, третьою була команда Спаської сільської ради, яка у напруженій боротьбі перемогла футболістів з с. Дубовичі.

 

Команда-переможець була нагороджена Кубком та грамотою сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, команди – призери змагань – грамотами сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації.