Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Кубок перемоги».

У с. Дубовичі відбувся традиційний Кубок Кролевецького району з футболу, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

У цьогорічному розіграші Кубку взяли участь футбольні команди з сіл Тулиголове, Спаське, Ярославець, Дубовичі і дві міські команди «Шанхай-Арма С» та «Ветеран». За жеребом команди були розділені на дві підгрупи, переможці яких і повинні були визначити володаря Кубку.

 

У першій підгрупі, у якій грали команди з с. Тулиголове, Спаське та Ярославця переможець визначився лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів і ним стала команда з с. Тулиголове, яка випередила футболістів зі Спаського.

 

У другій підгрупі переможцем стала команда «Шанхай – Арма С», яка лише завдяки більше забитим м’ячам випередила господарів змагань.

 

Фінальна гра не виявила переможця, оскільки завершилася з рахунком                  0:0, а тому команди змушені були пробивати серію післяматчевих пенальті. Більш вправнішими виявилися футболісти з с. Тулиголове, які і перемогли суперника з рахунком 4:3 та другий рік поспіль стали володарями Кубку.