Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

С.-Будський район: «Колос» в переможцях.

Відбувся фінал районного кубку з футболу присвяченого Дню Перемоги.

У фіналі зустрілися команда «Динамо» – смт. Зноб-Новгородське та збірна команда «Колос»- с.Чернацьке. В минулому році команда «Колос» вже грала у фіналі районного кубку присвяченого Дню Перемоги, в цьому році команда поновила свої ряди футболістів.

Гра була дуже складною та напруженою. Нервували всі навіть вболівальники. Обидві команди були достойні стати переможцем. Команди добре підготувались і були налаштовані тільки на перемогу. Вболівальники нестихали на протязі всієї гри.  С першої хвилини гри команда «Колос» наполегливо стала атакувати команду «Динамо». Але всі спроби взяти ворота були безрезультатними.  Команда смт. Зноб-Новгородське зайняла тактику грати від оброни та вміло зривала атаки  суперника до своїх воріт. На перерву після першого тайму команди пішли з рахунком 0:0. Після перерви команда «Динамо» терпляче перейшла  до контр атак. Гра набрала пік емоцій вболівальників. Боротьба стрімко переходила з однієї половини поля в другу.

Але гра є гра, хтось має бути переможцем, а хтось переможеним. В другій половині другого тайму команді «Колос» вдалось забити один а потім наприкінці тайму і  другий гол.

З рахунком 2:0 збірна команда «Колос»- с.Чернацьке в цьому році стала переможцем районного кубку з футболу присвяченого Дню Перемоги.

За зайняте І місце в кубку команду «Колос» головою федерації футболу Серединобудщини  Казаченковим Анатолієм нагороджено кубком. Обидві команди фіналу та кращі гравці  нагороджені дипломами сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації та Федерації футболу Серединобудщини.