Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Футбольне свято в день храму села.

     В рамках заходів свята села Байрак, в день, коли відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, відбувся районний турнір з міні-футболу дитячих команд, учнів 2-3 класів навчальних закладів Липоводолинщини.  Організатор дійства – футбольний клуб «Альянс» – ретельно підготувався до змагань, а тому усім присутнім цей день запам’ятається надовго. Перш за все, учасникам поєдинків. До Байрака їх прибуло чотири: «Зірочка» з Московського, «Козачата» з козацького села Русанівка, беївський «Янтарик» і господарі сучасної спортивної споруди – «Малюк-Альянс».

 

Ігри проходили за олімпійською системою. Його величність жереб розділив пари колективів, які виходили в півфінальних баталіях,  у такій послідовності: «Козачатка» – «Малюк-Альянс» та «Янтарик» – «Зірочка».

 

Перший матч виявився щедрим на голи. Господарі майданчика так хотіли сподобатися своїм мамам і татам, що майже всі комбінації завершували точними ударами у ворота суперника. Звісна річ, що при такій атакуючій тактиці голи сипалися, як з рогу достатку. Тож рахунок 10:1, як кажуть спортивні коментатори, по грі. Сергій Самілик забив сім (!) м’ячів, Арсеній Карпець  = один, а першокласник Ваня Гринь своїм голам у спортивній біографії дав початок дублем м’ячів. У переможених м’яч престижу на свій рахунок записав Роман Лига.

 

Протистояння наступне було не менш цікаве, але основний час «Зірочки» з «Янтариком» закінчилося нічиєю – 1 : 1. У московчан відзначився Руслан Фабрицій, а в хлопчиків з Беєвого  – Ярослав Шевченко. Щоб виявити переможця довелося виконувати серію шестиметрових штрафних ударів. Краще таку місію здійснила юнь із «Янтарика». Вадим Чорнобай, Ярослав Шевченко та Тимур Геращенко принесли своїй команді перемогу, а з нею і вихід до фіналу.

 

За третє місце грали «Козачата» із «Зірочкою». Трішки краще з атаками виходило у хлопчиків Московського. Особливою настирливістю виділявся Руслан Фабрицій. Він міг забити не один м’яч, та вдало зіграв воротар «Козачаток» Валентин Заворотько. І все ж таки один м’яч Руслан забив, який і став переможним для «Зірочки».

 

Фінальний матч також виявився мінімальним у рахунку. «Малюк-Альянс» переважав у командній грі, але і «Янтарик» мав декілька нагод засмутити своїх суперників. Та цього дня спортивний девіз, який говорить, що перемагає сильніший, спрацював на сто відсотків. Малюки футбольного клубу «Альянс» зуміли забити один м’яч після удару Сергія Самілика і завоювати перше місце.

 

Церемоніал нагородження проводили віце-президент федерації футболу Сумщини Альберт Малгамов та президент футбольного клубу «Альянс» Сергій Демченко. Усі юні футболісти отримали медалі за відповідно зайняті місця. Команда – чемпіон турніру – нагороджена Дипломом і кубком, а решта юних колективів – грамотами. Спеціальними відзнаками футбольної атрибутики виокремлені кращі гравці кожної команди. У «Козачаток» – Роман Лига, в «Зірочки» – Руслан Фабрицій, в «Янтарика» –  Ярослав Шевченко, в «Малюка-Альянса» – Михайло Лотюк . Статуеткою кращого бомбардира відзначено Сергія Самілика. Кращий захисник – Ярослав Пожар, гравець «Зірочки». Найпомітніший нападаючий – Арсеній Карпець з команди чемпіонів. Ці хлопці також нагороджені футбольною атрибутикою.

 

Загальне фото учасників турніру стало останньою миттєвістю футбольного свята в селі Байрак.

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»