Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Кубок футбольного клубу «Альянс» з міні-футболу.

20 січня в залі спортивного комплексу села Байрак розпочнеться другий за ліком турнір з міні-футболу «Кубок футбольного клубу «Альянс». На відміну від річної давнини, коли за головний спортивний трофей боротьбу вели вісім команд,  на цей раз заявки подало 14 колективів. В групі «А», згідно жереба,  майстерністю поміряються: футбольна команда «Панасівка», «Арсенал» (Русанівка), «Кристал» (Суха Грунь), «Молодь-Альянс» (Байрак), «Спарта» (Липова Долина), «Старт» (Синівка), «Метеор» (Московське).

В групі «Б» зійдуться: «Легіон» (Липова Долина), «Сокіл» (Капустинці), «Хорол» (Лучка), «Вікторія» (Семенівка),  «Нива» (Яснопільщина), «Україна» (Колядинець), «Ветеран» (збірна ветеранів Липоводолинського району).

На попередньому етапі змагань команди зіграють в два коли, а потім три кращі колективи з кожної групи вийдуть до фіналу з «золотими» очками та розіграють місця з першого по шосте. Решта учасників турніру в стиковому матчі визначать послідуючі щаблі турнірної таблиці.

Усі фінансові витрати, пов’язані з організацією турніру та нагородженням кожної команди заходу – за рахунок футбольного клубу «Альянс» .

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .