Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Нива» «колоситься». «Кристал» «виблискує». «Метеор» «згасає».

        27 січня відбувся третій та четвертий тур попереднього етапу «Кубка футбольного клубу «Альянс» з міні-футболу. В залі спортивного комплексу села Байрак, як і тиждень тому, пройшли 12 матчів цікавого дійства. Своїх уболівальників порадувала «Нива» з Яснопільщини. Дві гри – дві перемоги. Яснопільщани спочатку декласували  «Україну» з Колядниця  –  9:6, а потім і  «Ветеран» – 6:2. Тож очковий доробок «заколосився» надією на краще для «Ниви».

Впевнену ходу набрав «Кристал». Хлопці з Сухої Груні чотири гри показують високий вишкіл та блиск різних граней міні-футболу. Команді з Панасівки вони забили сім м’ячів, пропустивши у свої ворота лише одного разу, а  русанівський «Арсенал» здолали з рахунком 7:4 .

Знову програв «Метеор» з Московського. 5:10 «Молоді-Альянсу» та 1:5 «Спарті» з Липової Долини. Цього разу  майже оптимальний склад колективу з Московського поки що не залишає «слідів» у графі «Набрані очки» турнірної таблиці. Можливо стан «згасання» «Метеора» це явище тимчасове, адже в наступних зустрічах багато ще можна зробити поправок на свою користь та вийти на вищу «космічну орбіту» змагань. Так, як це зробив «Легіон» з Липової Долини в двох протистояннях. Потужно, грамотно та впевнено команда районного центру «розбила» лучанський  «Хорол» з рахунком 13:4 та «Вікторію» ще з більшою різницею м’ячів – 14:2.  Майстерність «Легіону» дає право на тверде переконання, що одного фіналіста турніру болільники вже знають! Решта ж «шукачів» кращої спортивної долі задачу виходу в бажану трійку своєї групи вирішує по різному, а вірніше – як може. «Молодь-Альянс», надавши шанс більшого ігрового часу матчу зовсім молодим своїм футболістам, зумів переграти суперників з Панасівки з рахунком 10:5, а «Хорол» за 12(!) секунд до фінального свистка «вирвав» перемогу, граючи проти «Сокола» з Капустинець. 8:7. До речі, лучани спочатку програвали з різницею в три м’ячі – 1:4. Та не меншого драматизму «увібрав» у себе поєдинок між «Вікторією» та «Ветераном» (збірна району). Більш молоді були сенсаційно «нокаутовані» сивочолими спортсменами також з рахунком 7:8. А це означає, що команда великого футбольного досвіду здатна «підставити ніжку» ще не одному супернику! Так, як і амбітний колектив із Синівки – «Старт».  Згадані спортсмени показують стабільність атак і уміння захищатися. Саме ці якості стали домінантою їхньої  перемоги  над «Спартою». Синівчани виграли з рахунком 11:5.

3 лютого матчами п’ятого та шостого турів змагань продовжаться цікаві протистояння. Команди поповнять свій  «скарб» досягнень, а кращим голеадорам, як і решті учасників міні-футбольного дійства, знову буде надана можливість покращити показники бомбардирського уміння. Поки що серед лідерів особистого заліку двоє – Ігор Скляр з «Арсеналу» та Олександр Дорошенко, який грає за «Молодь-Альянс». Ці футболісти по 14 разів засмучували голкіперів команд-суперників. Віталій Маківський з «Хоролу» забив 13 м’ячів, а Ігор Підлісний із «Старту» – 10.

 

Прес-служба футбольного клубу “Альянс»