Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Кубок ФК “Альянс”: фінал є фінал .

10 березня в залі спортивного комплексу села Байрак відбулися перші матчі фінального етапу з футзалу «Кубок футбольного клубу «Альянс». Шість претендентів на нагороди провели по дві зустрічі і, таким чином, найсильніші ще зійдуться в чотирьох протистояннях. Спостерігаючи за цікавими двобоями, мимоволі напрошується сам по собі вислів: «Фінал є фінал». А це означає, що колективи на останній стадії змагань вишукують резерви, «викладаються» повністю фізично та  стараються досягти стабільності в морально-вольових кондиціях. Саме такі якості продемонстрували дві команди в перший ігровий день фіналу. Мова йдеться про «Легіон» з Липової Долини та «Сокіл» з Капустинець. Футболісти райцентру впевнено, як завжди, переграли «Кристал» з Сухої Груні з рахунком 19:5, а потім ще й синівський «Старт» – 11:6.

 

«Сокіл» зумів «нав’язати» свою гру «Молодь-Альянсу» з Байрака і ,програючи спочатку 0:2, врешті-решт досяг бажаного – 8:5 на свою користь. Капустяни здобули ще одну звитягу над «Кристалом» з рахунком 12:6.

 

«Молодь-Альянс» прагнув до очкового доробку турнірної таблиці записати такі потрібні три очки за перемогу над «Вікторією» з Семенівки. Та ветеранам байрацького колективу, які трудилися на 100% протягом гри,  не вистачило сил, а молодші друзі  відверто не мобілізувалися на спортивний подвиг. Господарі майданчика програвали 0:4, за дві хвилини до фінального свистка вигравали – 9:8 та все ж нічия, 9:9.

 

Як і «Кристал», ще одна «футбольна дружина» цього дня не зуміла доповнити свій  очковий скарб – «Старт». Хлопці з Сиеівки і в другому матчі поступилися своєму супернику, «Вікторії». Семенівці без ускладнень довели свою перевагу з солідним показником – 10:2.

 

Перед другим ігровим днем фінального етапу турніру «Кубок футбольного клубу «Альянс» з футзалу  команди в турнірній таблиці мають такі показники:

 

  Команда І В Н П М’ячі О
1 «Легіон» 6 5 0 1 61 : 26 15
2 «Сокіл» 6 4 1 1 41:  31 13
3 «Молодь-Альянс» 6 4 1 1 51 : 38 13
4 «Вікторія» 6 1 2 4 37 : 46 5
5 «Кристал» 6 1 1 4 40 : 63 4
6 « Старт » 6 0 1 5 27 : 53 1

 

Серед бомбардирів продовжує лідирувати Ігор Склір з русанівського «Арсеналу». Він забив 56 мячів. Та всього лише на один показник від нього відстає Рауф Ісмаілов з «Сокола». Ще один футболіст з Капустинець, Роман Валюх має 46 влучних завершень комбінацій свого колективу. А Олександр Дорошенко з «Молодь-Альянсу» забив 45 мячів.

 

Для вболівальників сповіщаємо про те, що 24 березня, після церемоніалу закриття турніру, відбудеться зустріч керівництва футбольного клубу «Альянс» з любителями футболу Липоводолинщини. Запланований захід ще раз підтверджує про те, що серед головних спрямувань   політики  клубу – доступність кожного бажаючого до різнопланової інформації ФК «Альянсу», взаємна відвертість та демократичність в спілкуванні. Тож запрошуємо до цікавого діалогу .

 

Прес-центр футбольного клубу «Альянс»

Фото – Станіслава Савчука .