Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Змагання з міні-футболу серед сільських команд Кролевецького району.

 У спортивному комплексі факультету педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженко відбулися районні змагання з міні-футболу серед сільських колективів фізичної культури в залік районних сільських спортивних ігор 2018 року. У змаганнях взяли участь команди Дубовицької, Тулиголівської, Спаської, Ярославецької та Обтівської сільських рад.
Змагання проводилися за змішаною системою (спочатку ігри проводилися у підгрупах, а потім за кубковою системою проводилися два полуфінали, переможці яких у фінальній грі і визначали кращу сільську команду з міні-футболу).
Третій рік поспіль переможцем районних змагань з міні-футболу серед сільських колективів фізичної культури стає команда Тулиголівської сільської ради, яка показала дуже змістовний, швидкий і агресивний футбол, другою була команда Ярославецької сільської ради, яка повторила минулорічний результат, третьою була команда Дубовицької сільської ради, яка досить легко переграла футболістів з с. Спаське.
Команда-переможець була нагороджена Кубком та грамотою сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, команди – призери змагань – грамотами сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації.