Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Дві гри команд «Альянсу».

       Футбольний сезон 2018 року для команд Липоводолинщини розпочнеться 21 квітня. В цей день відбудуться матчі на кубок району. Більшість спортивних «дружин» час до початку офіційних змагань проводять у товариських поєдинках. Від подібного не відійшов і чемпіон 2017 року, представник футбольного клубу «Альянс» – колектив «Молодь-Альянс». На стадіоні спортивного комплексу села Байрак господарі майданчика зустрілися з одним із лідерів роменського футболу – «Колосом» із Василівки. Протистояння двох суперників пройшло в цікавій, гострій боротьбі.

В першому таймі «Молодь-Альянс» старався свою перевагу, після дотепних комбінацій, завершити вдалими ударами, які б втілилися в голи. За перші сорок п’ять хвилин  таких «маленьких див» виявилося двоє. Нападаючий Вадим Лесь та захисник Ростислав Ткаченко забили  по м’ячу у ворота роменчан.

Друга половина матчу запам’яталася майже рівною боротьбою, адже на поле вийшли інші футболісти з Байрака, які не потрапили до стартового складу. Та й така ситуація довела до значної переваги «Молоді-Альянсу»: воротар Єгор Синицин, дебютант нашого колективу, забиває м’яч з 11-метрової позначки, а потім захисник Олександр Яцура та знову Вадим Лесь доводять рахунок до 5:0. Крім згаданих спортсменів цього дня за команду футбольного клубу «Альянс» грали: Олександр Дорошенко, Денис Ємець, Олександр Баклай,  Руслан Дорошенко,  Сергій Яцура , Богдан Фецак,  Олександр Петечел, Едуард Сердюк, Юрій Самілик,  Керім Редькін, Тарас Цюх, Володимир Пожар, В’ячеслав Похитун,

Минулого тижня наймолодші гравці «Альянсу» – «Малюк-Альянс» – також провели товариський матч з міні-футболу. На майданчику зі штучним покриттям господарі спортивної арени  зустрілися з хлопчаками «Козачаток» із Русанівки. Юні десятирічні футболісти показали результативний футбол. Майже рівна боротьба, при якій перевага «вималювалася» лише під кінець другого тайму, зафіксувала перемогу «Малюків» з рахунком 8:1.

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

Фото Станіслава Савчука