Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Кубковий старт сезону на Липоводолинщині.

За традицією, футбольний сезон 2018 року для любителів шкіряного м’яча Липоводолинщини розпочався матчами на кубок району. Вісім команд, згідно жереба, вирушили в нелегкі «мандри» за престижним спортивним трофеєм. В Русанівці місцевий «Арсенал», маючи територіальну перевагу в поєдинку з «Метеором» із Московського, більшого а ні ж 0:0 не досяг. В Синівці також зафіксовано нічийний результат, але з тією різницею, що гості, команда «Вікторія-Сокіл», яка складається з представників двох сіл – Семенівки та Капустинець, в першому таймі забила м’яч у ворота господарів. Автором голу став Олександр Меша. Та синівчани – «Старт» –  якимось дивом вирівняли гру і зусиллям Ярослава Шульги досягли бажаного – 1:1.

В Байраці представники футбольного клубу «Альянс» – «Молодь-Альянс- м’ячі у ворота «Кристалу» з Сухої Груні забивали по різному. На 37 хвилині, капітан команди Олександр Дорошенко зі штрафного «зняв паутинку» у верхньому куті воріт суперника, а дебютант байрачан В’ячеслав Похитун на 66 оберту стрілки матчу забиває ще одного м’яча, тепер вже з ігрової ситуації. 2:0.

Та найбільшої сенсації болільники діждалися в Яснопільщині. Місцева «Нива» завдала поразки колядинецькій «Україні» з рахунком 3:0. Враховуючи подану заявку на змагання, «Україна» вважається досить солідним колективом, адже в її складі внесені знані в районі футболісти. Та колективні дії господарів сільського стадіону, які завершилися влучними ударами Олександра Сая, Ярослава Цендри, Олександра Гирмана ще раз примусили згадати прислів’я, що в футболі м’яч завжди круглий і в гру грають не імена, а спортсмени

Матчі-відповідв ¼ фіналу кубка району відбудуться 28 квітня, а «Кристал» з «Молодь-Альянсом» буде грати на день пізніше. Адже саме 28 квітня головна команда футбольного клубу, «Альянс», поміряється силами та спортивною майстерністю з командою Середино-Будського району на виїзді. Це стало відомо після жеребкування учасників «Кубка регіонів федерації футболу Сумської області». Всього ж в змаганні участь буде приймати 16 колективів. Від Сумського району їх два, а решта команд представляють свій географічний регіон по одній «футбольній дружині». Найбільший інтерес викликає пара учасників – Білопільський та Роменський район. Як відомо, «Вікторія» з Миколаївки представляє Білопільщину, а «Агробізнес-TSK» – Роменщину. Та чи згадані суперники даний розиграш кубка сприймають 3 усією серйозністю, стане відомо в день протистояння між ними. Адже змагання такого рівня, можливо, виходять за межі стратегії двох «топ- команд», з урахуванням суперництва між собою в більш престижних турнірах.

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

Фото – Станіслава Савчука