Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Чемпіонат Липоводолинського району розпочався .

 

20 травня 2018 року увійде в історію як день початку чергового чемпіонату району з футболу. В порівнянні з роком минулим маємо «мінус» в одну одиницю: не грає в змаганні команда «Старт» з Синівки. Подібна доля «намічалася» і для «Легіона» з Липової Долини, та вчасне втручання людей не байдужих до футболу в районному центрі зберегло, а головне, значно підсилило колектив з районного центру. Владислав Колодяжний, який тренує «Легіон», задоволений і гравцями, і своїм «шефом» – Гресем С.П., і головним спонсором – Марченком І.В. Полярність підходу до вирішення проблем на прикладі двох команд віддзеркалює давнє прислів’я, суть якого полягає в тому, що хто захоче – знайде можливість, а кому байдуже  питання навіть в площині соціального формату – знайдуться причини. Навіть важко прогнозувати, коли ж у Синівці знову будуть грати в футбол на сільському стадіоні, а не пастимуться кози та чиясь корівчинка  на простій спортивній площинній споруді. До речі, хлопці з «Старту» «розбрелися» по інших командах Липоводолинщини. Наприклад в «Легіоні», який в першому турі грав у Капустницях проти «Вікторії-Сокола» з Семенівки, два футболісти з синівською пропискою. Райцентрівські спортсмени виграли 0:3 і один  забитий м’яч на рахунку Дениса Васильченка. Зовсім юний прихильник шкіряного м’яча саме з Синівки. Ще по одному разу відзначилися Юрій  Кіптенко та Олег Сітак .

 

В Московському премєрну перемогу отримали господарі. 2:0. Забиті  м’ячі  Вадимом Переварухою  та Романом Давиденком у ворота «Кристалу» з Сухої Груні порадували численних болільників.

 

А в Колядниці  м’ячів, які перетинали лінію воріт, виявилося більше. Тамтешня «Україна» впевнено контролювала перебіг подій матчу з саївським «Колосом», здолавши суперника з рахунком 3:1. Особистий лік голам чемпіонату у переможців відкрили Олег Береза, Олександр Федченко та Сергій Сушко. Серед переможених відзначився десятикласник місцевої школи Олексій Валюх.

 

Та якщо в трьох протистояннях всього було забито девять голів – лише в одному матчі, «Молодь-Альянс» (Байрак) – «Нива» (Яснопільщина) їх виявилося … 11 (!). Представники футбольного клубу переходять на більш якісну модель ведення гри з участю в атаці та оборонних діях абсолютно усіх ліній команди. Ще багато є над чим працювати і, можливо, будуть «набиті гулі»  протягом важкого футбольного марафону Липоводолинщини, та прийняте рішення на універсалізацію, звісна річ, стимулює футболістів в досягненні бажаного.  По чотири м’ячі забили Олександр Дорошенко та Вадим Лесь. По одному – Руслан Дорошенко, Артур Тодор, Едуард Сердюк. Отже – перемога господарів стадіону спортивного комплексу в Байраці.

 

 

“Метеор” (Московське) 2:0 “Кристал” (Суха Грунь)

“Вікторія-Сокіл” (Семенівка) 0:3 “Легіон” (Л.Долина)

“Україна” (Колядинець) 3:1 “Колос” (Саї)

“Молодь-Альянс” (Байрак) 11:0 “Нива” (Яснопільщина)

 

Слідом за чемпіонатом нашого району стартує і чемпіонат Сумщини. 26 травня головна команда району, футбольний клуб «Альянс» свій перший матч грає з футбольною командою «Шостка». Більш за все, цей офіційний календарний матч пройде на центральному стадіоні Липової Долини. Хотілося б, щоб результат був не гіршим за останню товариську гру представників нашого району, які 19 травня провели в Краснопіллі проти місцевого «Явора». «Альянс» виграв 0:4. Після розиграшу кутових ударів ще в першому таймі Віталій Катеринін забивав двічі, а ще один раз – Вадим Сірош. Справу переможців у другому таймі завершив Дмитро Жариков.

 

Готуючись до турніру з міні-футболу присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей з участю представників Сумської, Чернігівської та Полтавської областей, дитяча команда «Малюк-Альянс» провела товариський поєдинок з ровесниками – «Янтариком» з Беєвого. Майданчик зі штучним покриттям спорткомплексу села Байрак виявився більш щасливим для «Малюків» Вони перемогли з рахунком 10:3. У господарів вдалі атаки закінчувалися точними ударами м’яча  Сергієм Саміликом (тричі), Арсенієм Карпцем (тричі),  Михайлом Лотюком (двічі) та по одному разу – Олександром Линником і Станіславом Яременком. У «Янтарка» в ролі голеодора були  двычы Ярослав Шевченко, а ще одного разу мяч побував у воротах “Малюк-Альянсу» після автоголу

 

Наступний тиждень обіцяє також бути цікавим для любителів найпопулярнішої в світі спортивної гри.

 

     Прес-служба футбольного клубу «Альянс».