Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Кубок «Поділля-інвест» стане традиційним .

 

З ініціативи та за фінансової підтримки директора фермерського господарства «Поділля-Інвест» Івана Васильовича Марченка, в селі Подільки проведено «Кубок «Поділля-Інвест» з міні-футболу серед ветеранів Липоводолинщини. Чотири команди, зустрічаючись між собою за коловою системою, в цей день досягли таких  результатів:
«Ветеран» (Липова Долина) – «Дружба» (команда друзів І.В.Марченка) – 2 : 1 ,
Футбольна команда «Панасівка» – «Вікторія-Кристал» (Семенівка, Суха Грунь) – 0 : 1,
«Ветеран» – «Вікторія-Кристал» – 1 : 0 ,
«Дружба» – «Панасівка» – 1 : 4 ,
«Ветеран» – «Панасівка» – 1 : 1 ,
«Дружба» – «Вікторія-Кристал» – 2 : 0 .

Лише в останніх двох поєдинках вирішувалося підсумкове розташування команд-учасників в турнірній таблиці змагань. То ж колективи фінішували в такій послідовності: «Ветеран», футбольна команда «Панасівка», «Дружба», «Вікторія-Кристал».
Чемпіон нагороджений кубком та грамотою, а решта команд – грамотами. Характерним заходу можна вважати той факт, що у віддаленому селі нашого району однодумцями І.В.Марченка було організовано спортивне свято з участю майже сорока ветеранів футболу, а останній гол турніру, забитий директором ФГ «Поділля-Інвест», як символ того, що футболісти зустрінуться знову в Подільках рівно через рік, адже, за словами Івана Васильовича, турнір стане традиційним.
На церемонії нагородження голова районної ради В.О.Литвиненко зауважив, що приклад цих змагань – як доказ того, що і в нелегкий час сьогодення можливі варіанти обєднання людей хорошою справою. Людей, які вибрали в дитинстві «свій» вид спорту і до цього часу продовжують його популяризувати особистим прикладом .

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .

Фото – Станіслава Савчука .