Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

В Середино-Буді грали в міні-футбол.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку футболу в районі, відділом освіти Середино-Будської райдержадміністрації  проведено районні змагання з міні-футболу серед школярів. Це вже традиційні змагання які проводяться щороку в квітні місяці в м. Середина-Буда на футбольному майданчику зі штучним покриттям місцевої школи №2. У футбольних баталіях взяли участь 6 команд навчальних закладів району.

 

Змагання проходили за коловою системою. В підсумку перше місце посіла команда Середино-Будської ЗОШ№2, друге зайняла команда Середино-Будської ЗОШ№1, а третє виборола команда Жихівського НВК. Нижче призової трійки розташувались команди Журавський НВК, Пигарівський НВК та команда Очкинського НВК (остання участь в турнірі приймала поза конкурсом).

 

Кращим гравцем визнано Ярослава Муляра, кращим воротарем Деніса Макаренка. Хлопці показали себе з найкращій сторони протягом всього турніру. Слід відзначити, що Деніс Макаренко вже був переможцем минулого тижня в районному кубку з міні-футболу серед КФК у складі міської команди «Авангард». Команди-переможниці нагороджено грамотами відділу освіти Середино-Будської райдержадміністрації. Команді, яка зайняла І місце, заступником військового комісару РВК Савіним С.І. було вручено футбольний м’яч від обласної федерації футболу Сумщини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA