Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Третій за ліком – пішов…

В залі спортивного комплексу «Альянс-Арени» села Байрак розпочався третій за ліком турнір з футзалу «Кубок футбольного клубу «Альянс» серед територіальних фізкультурно-спортивних клубів Липоводолинщини.

 

Дванадцять команд, зустрічаючись за двоколовою системою, лише 23 лютого 2019 року досягнуть  кінцевого результату цікавих змагань.

 

А в першому ігровому дні зафіксовано ряд цікавих результатів. «Сокіл» із Капустинців лише на один забитий м’яч був вправнішим в матчі з липоводолинською «Спартою» – 8:7. Саме такі цифри зафіксовано і в протистоянні «Кристалу» із Сухої Груні проти семенівської «Вікторії». Перемога на боці «Кристалу».  В «бою титанів» – команд «Молодь-Альянс» (футбольний клуб «Альянс», с.Байрак) – «Легіон» (Липова Долина), дворазовий   чемпіон  цього турніру, дивом вибрався від потужного ігрового «пресу» господарів майданчика, програючи 2:5. Та нічия – 5:5 дає привід вважати липоводолинців знову претендентами, враховуючи солідний підсилений склад колективу, на повторення успіху років попередніх. Добротний футбол показує «Хорол» із Лучки. Перемога над «Україною» з Колядинця – 7:2 та футбольною командою «Панасівка» з рахунком 5:3 дозволила колективу «вибитися» в лідери. Такий же статус має і «Сокіл». Капустяни і в другому матчі перемогли. З рахунком 9:5 вони здолали «Юність» з Липової Долини. До речі, про «Юність». До її складу входять  хлопці, які рік-два назад були школярами, та дуже люблять гру. У них відсутній спонсор. Кошти залучають лише з власної кишені.   Виходять на матчі  в  футбольній  формі  «не першої свіжості», випрошеній до закінчення турніру. Нічого і ні в кого не просять. Можливо саме цих якостей і не вистачило «Янтарю» з Беєвого,  русанівському «Арсеналу», саївському «Колосу» та «Ниві» з Яснопільщини, щоб приєднатися до когорти  учасників третього за ліком змагань. Та, як говорить один з популярних телеведучих: «…Між іншим, це вже  інша історія».

А в решті поєдинків арбітри зафіксували такі результати: «Легіон» -«Панасівка» – 5:2, «Кристал» – «Молодь-Альянс» – 1:9, «Старт» (Синівка)-«Вікторія» (Семенівка) – 4:12, «Юність» – «Ветеран» (збірна району) – 10:4, «Старт» – «Ветеран» – 11:8,»Україна» – «Спарта» – 14:3.

 

Наступний ігровий день – 23 грудня, розпочинаючи з 9 години.

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .

Фото – Едуарда Савчука .